Blanka Lipińska

Blanka Lipińska urządza apartament, o którym opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Autorka 365 dni pochwaliła się, że żadna polska gwiazda nie ma takich luksusów. To nie są wnętrza dla każdego.

Blanka Lipińska na swojej erotycznej trylogii zbiła kokosy. Jej 365 dni okazały się przepustką do światowej kariery. Książka doczekała się tłumaczeń na kilka języków, a film trafił na listę najchętniej oglądanych produkcji w 2020 roku na Netflixie. Jakby tego było mało, pisarka wylansowała nowe gwiazdy show-biznesu. Dzięki niej uwagę zagranicznych mediów zwrócili na siebie Michele Morrone i Anna-Maria Sieklucka.

Za dużym sukcesem idą spore pieniądze. Blanka swoje wynagrodzenie postanowiła przeznaczyć na zakup mieszkania. Skrupulatnie relacjonuje na Instagramie na jakiem etapie są prace remontowe. Pokazuje wizualizacje wnętrz, które zapierają dech. Projektanci stworzyli dla niej przepiękne gniazdo, które będzie odzwierciedleniem jej marzeń o idealnym azylu.

Jak mieszka Blanka Lipińska?

W rozmowie z Jastrząb Post Blanka zdradziła co nieco na temat klimatu, jaki będzie panował w jej królestwie. Okazuje się, że autorka bestsellerów stawia na odważny kolor. Wszędzie ma dominować czerń. Jak sama zauważyła, jak dotąd żadna gwiazda, która pokazała własny apartament, nie zaszalała aż tak bardzo:

Będzie mrok. Czarno, mrok. Myślę, że nie widziałam jeszcze takiego mieszkania u żadnej gwiazdy, aż tak czarnego. Ale ja tak lubię. Lubię jak jest ciemno. To jest, co powiedziałam – jeden lubi ciastko z kremem, drugi – jak mu nogi śmierdzą.

Z którego pomieszczenia Blanka jest najbardziej dumna?

Jest pokazana łazienka gościnna, moja łazienka, moja garderoba i dzisiaj Ola pokazała kuchnię. Jeżeli będzie wszystko wyglądać tak, jak na wizualkach, to ta moja część – bo to jest tak naprawdę jedno pomieszczenie, tj. garderoba, łazienka i sypialnia. No to będzie czad.

Kilka zdjęć wizualizacji mieszkania Blanki Lipińskiej znajdziecie w galerii.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj