Pies to często najlepszy przyjaciel i członek rodziny. Warto zadbać o maksymalny poziom bezpieczeństwa czworonoga, w szczególności, jeżeli zdarza się, że porusza się bez smyczy. Doskonałym pomysłem jest wykorzystanie nieśmiertelników jako adresówek. W sieci można znaleźć firmy, jak Engrave.pl, które zajmują się właśnie wybijaniem takich oryginalnych nieśmiertelników.

 

Wybijanie adresówek dla psów w formie nieśmiertelników

Warto przyczepić do obroży swojego psa adresówkę z podstawowymi informacjami, dzięki którym można będzie zidentyfikować jego właścicieli. Oczywiście, w dzisiejszych czasach psy są chipowane, jednak nie każdy jest w stanie pomóc w odnalezieniu domu zwierzakowi, który posiada takie zabezpieczenie.

 

Jakie informacje można umieścić na adresówkach dla psów?

  • imię zwierzęcia,
  • imię i nazwisko właściciela,
  • numer telefonu właściciela,
  • można umieścić również adres.

Taka adresówka, która jest wybijana ma ogromną trwałość i nie powinna ulec zniszczeniu nawet po wielu latach. Tradycyjne, grawerowane adresówki często wycierają się już po kilku miesiącach intensywnego użytkowania. Te w formie nieśmiertelników z pewnością pozostaną na zawsze.

 

Jak i gdzie zamawiać adresówkę dla psa?

Wiele firm, podobnie jak Engrave.pl działa w sieci. Wystarczy więc podać im dane, jakie mają zostać wybite na takiej adresówce. Kolejnym krokiem jest również wybór koloru gumek, które zabezpieczają adresówkę – zamówienie można złożyć na stronie identyfikatory dla psów od Engrave.pl. Zlecenie wykonywane jest na oryginalnej amerykańskiej maszynie, na której tradycyjnie wybija się nieśmiertelniki dla żołnierzy. Następnie, adresówka przesyłana jest na adres właściciela psa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj