Jak zorganizować wesele w stylu boho - wianki na ślub i naturalne dekoracje

Ślub i przyjęcie weselne to jedne z najważniejszych wydarzeń w życiu – poświęcamy na nie zarówno dużo pieniędzy, jak i pracy oraz emocji. W zależności od naszych upodobań przyjęcia weselne mogą mieć charakter bardziej kameralny lub być urządzane z ogromną pompą. Coraz większą popularnością cieszą w ostatnich latach przyjęcia ślubne w niezobowiązującym i swobodnym stylu boho. Czy Ty również marzysz o takiej imprezie? Jak zorganizować takie wesele, by zadowoleni byli zarówno Państwo Młodzi, jak goście?

Czym wyróżnia się styl boho?

Styl boho to przede wszystkim swoboda i romantyzm. Słowo „boho” nawiązuje do francuskiego la boheme, co znaczy „cyganeria”. Ma zatem ścisły związek z artystyczną bohemą, lekkim, nonszalanckim stylem i zawiera wiele elementów kultury hipisowskiej oraz symboli etnicznych. Tym, co wyróżnia styl boho od tak modnego na polskich przyjęciach weselnych stylu glamour to przede wszystkim delikatność i poczucie lekkości, a także luzu, choć każdy element jest tu także bardzo starannie przemyślany i dopasowany. Całość tworzy jednak wrażenie spontaniczności i ujmuje za serce. Bardzo dużo elementów nawiązuje także do stylu rustykalnego – to między innymi wianek na ślub i dekoracje z naturalnych materiałów, w tym duża ilość drewna i zieleni.

Gdzie zorganizować przyjęcie weselne w stylu boho?

Każde przyjęcie weselne zaczynamy organizować od poszukiwań wymarzonej sali. Jeśli marzycie o imprezie w stylu rustykalnym z dużą ilością koronek, zieleni i naturalnych elementów najlepszym rozwiązaniem będzie dworek, ogród czy tak modne stodoły. Coraz więcej lokali powstaje z myślą o możliwości zorganizowania przyjęcia na świeżym powietrzu. Jeśli nie chcesz martwić się o pogodę, możesz zdecydować się na namiot. Aby zachować spójność całego wydarzenia, w jednakowym stylu powinny być zaplanowane wszystkie elementy – od zaproszeń, przez wystrój sali, na strojach Państwa Młodych kończąc. Fantastycznym dodatkiem dla Panny Młodej jest wianek na ślub, który warto dopasować do dodatków Pana Młodego oraz kwiatów, którymi ozdobimy salę weselną. Suknie ślubne w stylu boho są zwiewne, koronkowe i delikatne. Wianek na ślub z serwisu Artyferia.pl idealnie podkreśli ten styl i wraz z suknią stworzy zachwycającą całość.

Zachwycające kwiaty, wianek na ślub i dodatki weselne

wianek ślubny boho

Bardzo ważnym elementem stylu rustykalnego i boho są dekoracje z żywych kwiatów i naturalne materiały, dlatego dobrze jest wybrać miejsce, które dysponuje dużą ilością zieleni i drewna. Koniecznie uzupełnijcie to o dekoracje stołów składające się z żywych kwiatów, świeczek i koronek oraz haftowanych bieżników. Ogromną ilość inspiracji i dekoracji oraz dodatków handmade znajdziecie Państwo na https://artyferia.pl/. Wykonane ręcznie elementy fantastycznie podkreślą swobodny styl i charakter przyjęcia weselnego boho. Ręcznie robiony wianek na ślub jest cudowną alternatywą dla tradycyjnego welonu i idealnie współgrać będzie z koronkową suknią oraz swobodną fryzurą Panny Młodej. Najwyższa jakość poszczególnych komponentów sprawia, że wianki ślubne z Artyferia.pl są bardzo trwałe i prezentują się nienagannie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here