Jaką sukienkę na ślub cywilny?

Czy wiecie, że w ostatnich latach liczba ślubów cywilnych drastycznie wzrosła? Ludzie przestają chodzić do kościoła i nie biorą w takim miejscu ślubu. Wolą postawić na urząd i na wszystkie formalności z tym związane. Dlaczego? To już nie jest ważne. Przyjęło się jednak w naszej kulturze, że tylko ślub kościelny ma taką uroczystą oprawę. Cywilny ślub to tylko formalność. Jeszcze niedawno uroczystość w urzędzie stanu cywilnego była skromna. Schodziła się najbliższa rodzina, często nawet tylko sami Rodzice Państwa młodego, świadkowie, Para Młoda i to było wszystko. Nie dziwiło więc nikogo, że Panna Młoda wybierała skromną kreację na tę uroczystość. Jednak jak już wspomnieliśmy na samym początku statystyki się zmieniają. Dzisiaj ślub cywilny ma tą samą wagę, jak kościelny, dlatego ma taką samą, uroczystą oprawę. Pytanie tylko jest jedno – jaką sukienkę na ślub cywilny wybrać?

Jaką sukienkę na ślub cywilny?

W sumie odpowiedź jest prosta – obojętnie jaką chcecie. Jeżeli bierzecie tylko ślub cywilny, a marzy Wam się piękna, biała suknia z wielkim trenem, jaki mają hollywodzkie gwiazdy, to śmiało możecie taką założyć. Jeżeli chcecie mieć skromną sukienkę, którą przy okazji będziecie mogli wykorzystać na inną uroczystość również możecie ją założyć. W dzisiejszych czasach istnieje dowolność wyboru. Oczywiście, niech to nie będzie sukienka, jaką nosicie na plażę, czy też na imprezę do klubu. Tutaj jednak musicie się trochę ograniczyć. Niech to będzie uroczysta sukienka, w której będziecie wyglądały pięknie. Będzie widać wszystkie atuty Waszej sylwetki. Niech podkreśla ona Wasza kobiecość, Wasz styl, a nawet uczucia do ukochanej osoby.

Skromność i prostota nie są już modne

Jeżeli jednak ktoś Wam powie, że na ślub cywilny musi być coś skromnego – to oczywista nieprawda. To już nie czasy naszych pradziadków, którzy stawiali na skromność i prostotę. Teraz czasy na szczęście są zupełnie inne i każdy może ubrać to, na co ma tylko ochotę. Najważniejsze, aby była to wspaniała uroczystość, którą zapamiętacie do końca życia i z której będziecie się długo cieszyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj