Trendy obowiązują nie tylko w branży odzieżowej, ale też i w wielu innych dziedzinach, które są mniej lub bardziej powiązane z ludzkim wyglądem. Bo nie da się ukryć, że praktycznie każdy w głębi duszy chce dobrze wyglądać. A skoro ta prezencja w przypadku osób mających problemy ze wzrokiem zależy w dużej mierze od dopasowania okularów do twarzy, no to warto by było tak je dopasować, aby działały one upiększająco, a przynajmniej nie szpeciły.

Modne oprawki do okularów damskich

Modne oprawki do okularów potrafią zadać szyku. Nierzadko stają się właśnie fajnym stylowym dodatkiem do stylizacji, jeżeli tylko wybierze się coś nowoczesnego, zamiast celować w nieśmiertelne okrągłe oprawki, które są może uniwersalne, ale już dawno temu wyszły z mody.

W najnowszych oprawkowych trendach co i rusz przewijają się okulary z otwartym dołem. Jak łatwo można się domyślić, ich konstrukcja opiera się na tym, że są zabudowane jedynie od góry. Nazywa się je okularami półramkowymi, albowiem można powiedzieć, że posiadają tylko pół standardowej ramki. A ma to swoje plusy. Taki kształt oprawek potrafi wyciągnąć twarz ku górze i dzięki temu wizualnie podnieść np. opadające policzki albo opadające kąciki warg czy oczu. Te modne oprawki do okularów są świetne dla wszystkich pań w wieku dojrzałym, a zwłaszcza tych, które rzeczywiście chciałyby się jakoś odmłodzić i chciałyby to zrobić właśnie z pomocą oprawek.

Kolor oprawek okularów

Tylko jaki kolor ramek okaże się w tym przypadku najbardziej optymalny? Otóż okulary półramkowe przeważnie występują w mocniejszych i bardziej wyrazistych barwach. Bardzo często są chociażby bordowe albo nawet krwisto czerwone. Te dwa odcienie są na topie, jednakże trzeba na nie uważać, albowiem nie dla każdej kobiety okażą się one korzystne. Czerwień może niestety podkreślać naczynka występujące na twarzy. Jeżeli więc ma się z nimi problem, lepiej zdecydować się na modne oprawki damskie w kolorze granatowym, zielonym albo po prostu czarnym lub brązowym.

Damskie oprawki okularowe

Nadal nie wiesz, na jakie oprawki do swoich okularów się zdecydować? Przejrzyj popularne rankingi internetowe, które pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję, a następnie zapoznaj się z ofertą sklepów internetowych, sprzedających okulary jak i cały osprzęt uzupełniający. W stylion.pl czekają na Ciebie setki modeli oprawek dla Pań i Panów, ale również dzieci. Wolisz modele owalne, czy prostokątne? A może interesują Cię nieśmiertelne “lenonki” lub coś bardziej niestandardowego? Bogata oferta online sprawi, że na pewno znajdziesz tu coś dla siebie – napisz lub zadzwoń, a dział obsługi Klienta z pewnością wesprze Cię swoim fachowym doradztwem i pomoże wybrać optymalny model oprawek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here