Zasłony, firanki, okna mają szereg ciekawych cytatów, które są nimi inspirowane, stają się wysłowionymi zdaniami, które zostają uwiecznione. „Kobieta jest jak firanka. Ma ładne wzory, ale przesłania świat. ” – Henryk Horosz.

Zasłony zaciemniające i ich funkcje

Piękne zasłony, firany w domu, pokazują kobiecą rękę, która trzyma w garści domowe obowiązki, dba o każdy szczegół.

Zasłony zaciemniające to model, który przedstawię, wśród tej kategorii nowoczesna Zasłona Abella w kolorach srebrnym i granatowym, wypełniona wzorem w srebrne koła. A model wyżej wymieniony składa się wyłącznie z 100% poliestru. Zasłona zaciemniająca nadaje się również do szklanych drzwi lub drzwi tarasowych. Po odsłonięciu o poranku okien materiał elegancko nabierze kształtów fali, nie marszczy się ani nie zagina tu i ówdzie.
Sugerując się utrudnieniami pani domu, co do wieszania zasłon, bardzo dobrym rozwiązaniem są nowoczesne karnisze o podwójnym drążku dla firanki i zasłony osobno.

Jedyne w swoim rodzaju, zasłony zaciemniające, które zmienią twój wystrój

Prywatność w tych czasach, to rzecz święta dla młodych ludzi.

Prywatność w tych czasach to delikatne słowo, aby ją uzyskać, należy się dobrze natrudzić. Dziś każdy każdemu zagląda do kieszeni, portfela albo żeby nie miał lepiej niż, on sam ma.

Kolejna rzecz, my chcemy prywatności, wyłączenia się z codziennych spraw innych, których wysłuchujemy, a to nie służy nam dobrze. Szwedzka metoda dla własnego „Ja”, czyli chwila relaksu ze samym sobą, bez obecności innych umożliwia poczucie lepszego „Ja”, oderwanie się na chwilę od towarzystwa, które nie musi być zawsze z nami.

Zasłony zaciemniające umożliwiają prywatność, oderwanie się od kąśliwych uwag, oderwanie się myślami od innych ludzi, na których nie zawsze mamy ochotę.

Zasłony zaciemniające Esin w rozmiarze 135 * 270 w kolorach miętowym albo różowym, do wyboru. Zasłona zachowuje połysk na całej długości i szerokości materiału. W górnej części materiał został zawinięty i zszyty, by w łatwy sposób można było go założyć na karniszu. Zastosowano w tym modelu kilka wariantów, poprzez które można umocować zasłonę zaciemniającą na drążku.

Na zakończenie można powiedzieć, że te firany nowoczesne gotowe mają tendencję do różnych fal, mogą być zaczepione w bocznych częściach, gdy chcemy odsłonić okno lub lekko zaczepione efektownymi, dekoracyjnymi dodatkami. Przed zakupem warto skontrolować długość i szerokość okien lub drzwi w domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj