Ania Cichosz o stylu Jill Biden

Jill Biden zdążyła już udowodnić wszystkim, że ma dobry gust. Na jednym ze spotkań pokazała się w sukience, która w ciągu kilku godzin stała się hitem w Stanach Zjednoczonych. Czy  zdeklasuje Melanię Trump?

Jill Biden była w trakcie kampanii wyborczej największym wsparciem dla Joe Bidena. Wspólnie z nim podróżowała po Stanach Zjednoczonych i uczestniczyła w spotkaniach męża z wyborcami. Dotychczas na co dzień spełniała się, jako nauczycielka języka angielskiego, jednak już podczas wieczoru wyborczego udowodniła, że świetnie odnajduje się również w roli Pierwszej Damy USA.

Projektantka Agaty Dudy, Ania Cichosz, o stylu Jill Biden

Jill Biden już po pierwszych wystąpieniach zachwyciła wszystkich swoimi stylizacjami. Kwiecista sukienka, w której pojawiła się na wieczorze wyborczym, była szeroko komentowana przez media i nie spotkała się z krytyką. Kreacja, która pochodziła z domu mody Óscar de la Renta w ciągu kilku godzin została wyprzedana.

Anna Cichosz jest projektantką gwiazd, która współpracuje między innymi z Anią Wyszkoni i Magdaleną Narożną. Od lat jej stałą klientką jest również Pierwsza Dama RP Agata Duda. Jako osoba stylizująca znane osoby i śledząca trendy w modzie, doskonale wie, jak powinny ubierać się kobiety zajmujące najwyższe stanowiska w państwie.

Pierwsza Dama musi wyglądać elegancko i gustownie, dlatego też nie może pozwolić sobie na duże zmiany w zakresie stroju, makijażu czy fryzury. 20 stycznia po godzinie 18.00 czasu polskiego Jill Biden oficjalnie obejmie stanowisko Pierwszej Damy USA. Co Ania sądzi o jej stylu ubierania się, jaki prezentowała do dnia przejęcia urzędu po Melanii Trump? Ocenia go jako poprawny.

Ostatnio miałam przyjemność zerknąć na jej styl ubierania się. Powiem szczerze, że nosi dużo sukienek, ale też dominuje w jej ubiorze taki styl typowo amerykański. Myślę, że teraz to się zmieni z uwagi na fakt, że została pierwszą damą.

Melania Trump, która dotychczas była Pierwszą Damą, zawsze zaskakiwała wszystkich świetnie dobranymi kreacjami i dodatkami od topowych projektantów. Była inspiracją dla kobiet na całym świecie. Wzorowała się na niej również Agata Duda, którą na zaprzysiężeniu porównywano do żony Donalda Trumpa. Czy Jill Biden zdeklasuje Melanię Trump?

Myślę, że nie.

Zobaczcie też, jak Ania ocenia stylizacje Meghan versus Kate.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj