Joanna Krupa o Edycie Górniak

Edyta Górniak swoją opinią na temat COVID-19 wywołała burzę w mediach. Jak do jej słów odniosła się Joanna Krupa? Modelka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, jak obecnie wygląda ich relacja.

Edyta Górniak wywołała skandal, gdy po raz ostatni spotkała się z fanami na live czacie na Instagramie. W trzygodzinnej pogadance z sympatykami poruszyła kilka tematów, jednym z nich był koronawirus. Diwa przyznała, że ma kilka uwag do sytuacji, jaka zapanowała na świecie. Poprosiła swoich obserwatorów, by dbali o siebie, suplementując witaminy C i D oraz spożywając większą ilość oregano.

Komentarz Edyty dotyczący stanu polskich szpitali odbił się szerokim echem. Niektóre gwiazdy sugerowały, że wypowiedzi Górniak powinni publicznie zdementować wirusolodzy. Gwiazda kilka dni po całej aferze opublikowała oświadczenie wideo, w którym zarzuciła mediom i celebrytom nadinterpretację jej słów. Przyznała, że „nigdy nie powiedziała, że ludzie nie chorują”, a większość artykułów to po prostu „kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa”.

Co o słowach piosenkarki sądzi Joanna Krupa? Modelka od lat przyjaźni się z Edytą. Ich relacja przybrała na sile, gdy wykonawczyni hitu To nie ja mieszkała w Los Angeles. Gwiazdy spędziły razem Wielkanoc, paparazzi sfotografowali je podczas wspólnych wizyt w restauracjach czy klubach.

Joanna Krupa komentuje aferę z Edytą Górniak i COVID-em

Joanna w rozmowie z reporterką Jastrząb Post przyznała, że nie śledziła publikacji dotyczących Edyty i jej wypowiedzi na temat COVID-19. Zdradziła za to, że ostatnio rozmawiały, ale tylko przez chwilę i poruszały tematy, które są im bliskie prywatnie:

Do końca nie wiem, co tam było powiedziane. Z Edytą nie rozmawiałam przez kilka miesięcy, ostatnio do siebie pisałyśmy, ale dwa słowa. Że jestem w Polsce, do kiedy i na tym się skończyło.

Joanna przyjaźni się z Edytą i darzy ją ogromnym szacunkiem. W pięknych słowach skomentowała ich relację, która ma się świetnie, mimo chwilowego braku kontaktu:

Ja Edytę znam z innej strony, jak z moją córeczką była. Nie mogę skomentować, bo nie wiem i nie oglądałam jej filmów i wypowiedzi, ale mam szacunek dla Edyty i zobaczymy. Tak naprawdę nie miałam z nią kontaktu przez kilka miesięcy.

Jesteście fanami Edyty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj