Joanna Krupa o planach na święta

Joanna Krupa podzieliła się swoimi planami na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i sylwestrową noc. Jak powita 2021 rok? Kto będzie towarzyszył jej w tym szczególnym czasie? O to zapytała gwiazdę nasza reporterka.

Święta za pasem. Już za nieco ponad 20 dni Wigilia, która przez wielu uważana jest za jeden z najważniejszych dni w roku. Ze względu na pandemię koronawirusa celebrowanie wspólnych chwil przy choince w większości rodzin może przebiegać zupełnie inaczej niż zwykle. A jakie plany na ten szczególny czas ma Joanna Krupa?

Joanna Krupa o świętach i sylwestrze. Jak je spędzi? Z kim?

Gwiazda na co dzień mieszka w Los Angeles, gdzie co roku spędza Boże Narodzenie. Dotychczas okres świąteczny w jej domu wiązał się z wizytą wielu gości. W kolacji wigilijnej uczestniczyła jej rodzina bliższa i dalsza. Przy jednym stole zasiadali przede wszystkim rodzice i siostra modelki. Jak będzie w tym roku?

Reporterka Jastrząb Post poprosiła Joannę, by zdradziła swoje plany na zbliżające się święta. Krupa pierwszej gwiazdki na niebie będzie wyglądała w gronie najbliższych. Jeszcze skromniej rysują się jej plany na sylwestra. Modelka planuje powitać nowy rok w domu, jedynie w towarzystwie męża i córki.

Na święta w grudniu przylatuje do mnie mama, siostra i tata. Będziemy w domu. Wiadomo, bardziej skromne. Nie będziemy wychodzić. I sylwester też w domu z Asią.

Rodzina Joanny od najmłodszych lat kultywuje polską tradycję. W święta obowiązkowo na stole znajdują się opłatek i postne dania. Nie brakuje też kompotu z suszu, za którym modelka wręcz przepada.

Najważniejsza jest rodzina, nie wyobrażam też sobie Bożego Narodzenia bez śniegu. Za oknem musi być magicznie biało – skwitowała prowadząca „Top Model”.

Z pewnością gwiazda nie zapomni o swoich fanach i jak co roku opublikuje w internecie zdjęcia z rodzinnego świętowania. Czekamy na obfitą fotorelację. W galerii przypominamy, jak wyglądało Boże Narodzenie u Joanny w poprzednich latach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj