Strona główna Pozostałe Joanna Moro w złotej mini na planie „Jaka to melodia?”. Błyszczała jak...

Joanna Moro w złotej mini na planie „Jaka to melodia?”. Błyszczała jak sztabka złota

Joanna Moro w Jaka to melodia?

Joanna Moro gościem specjalnym w jednym z odcinków programu Jaka to melodia?. Aktorka będzie miała okazję pochwalić się swoim talentem wokalnym. Zdradziła nam, co zaśpiewa.

Jaka to melodia? to teleturniej muzyczny, który od ponad dwóch dekad cieszy się niesłabnącą popularnością. Zadaniem jego uczestników jest podanie tytułu piosenki, którą usłyszą w studio. Show jest emitowane codziennie na antenie telewizyjnej Jedynki. Oprócz standardowych odcinków obywają się także finały miesiąca i wielki finał roku. Występują w nim osoby, którym udało się zgromadzić na swoim koncie największą liczbę pieniędzy za poprawne odpowiedzi.

Joanna Moro w programie Jaka to Melodia?

W programie, oprócz zmagań uczestników, możemy także oglądać występy najpopularniejszych gwiazd. Nie brakuje przy tym dobrej zabawy, która porywa nie tylko bohaterów wydania, ale także zgromadzoną w studiu publiczność. W jednym z odcinków specjalnych gościem będzie aktorka Joanna Moro.

W programie będziemy mogli usłyszeć ją w repertuarze Anny German. Przypomnijmy, że to właśnie rola tej popularnej piosenkarki przyniosła jej wielką sławę. Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie wielkie hity zaśpiewa.

Nie ma tak, że słucham specjalnie muzyki lat 70. Annę German poznałam przy okazji serialu. I bardzo się cieszę, bo Anna German została z nami na dłużej. Bardzo się cieszę, bo dzisiaj zaśpiewam Tańczące Eurydyki – bardzo trudną piosenkę, ale cieszę się, że jest okazja się z nią zmierzyć.

W Jakiej to Melodii usłyszymy piosenki nie tylko z repertuaru Anny German:

Oprócz tego, super piosenki Haliny Kunickiej. Ostatnio byłam na spektaklu w Teatrze Ateneum, Niech no tylko zakwitną jabłonie i właśnie taką piosenkę przypadło mi zaśpiewać, tak więc bardzo się cieszę. Bardzo fajna piosenka.

Moro na planie zachwyciła swoją smukłą sylwetką. Podczas programu wystąpiła w dwóch kreacjach – w trakcie odgadywania piosenek miała na sobie złotą mini, zaś gdy weszła na scenę, zdecydowała się na elegancką, galową kreację. Zdjęcia i wideo poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here