Joanna Opozda o kopiowaniu stylizacji

Joanna Opozda chętnie nosi kreacje podobne do tych, które wcześniej miały na sobie inne gwiazdy. Czy inspiruje się wyglądem koleżanek z branży?

Joanna Opozda od kilku miesięcy wzbudza jeszcze większe zainteresowanie kolorowej pracy niż kiedykolwiek wcześniej. Wszystko za sprawą jej związku z Antkiem Królikowskim. Gwiazda już zdążyła wejść w bardzo medialny konflikt z jedną z jego byłych dziewczyn – Julią Wieniawą.

Wszystko zaczęło się od sukienki z piórami, w której Julia pojawiła się na planie programu Top Model. Zaledwie kilka dni później w identycznej kreacji na salonach pojawiła się Joasia. Te stylizacje różniły się jedynie kolorem. Na kolejnym wyjściu aktorka pojawiła się w małej czarnej, w której wcześniej można było zobaczyć Kasię Zielińską.

Joanna Opozda odpowiada na zarzuty dotyczące kopiowania stylizacji

Julia stwierdziła, że jest inspiracją Joanny, o czym poinformowała fanów na swoim Instastory. Między aktorkami w social mediach rozpoczęła się słowna przepychanka. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Joanna Opozda odpowiedziała na wszystkie zarzuty dotyczące kopiowania przez nią stylizacji.

Moda to jest tak szeroki temat. Wydaje mi się, że nie ma rzeczy, której już ktoś gdzieś nie założył. Czarna sukienka, pióra. To wszystko już było. Ja rozumiem, gdyby ktoś faktycznie ubrał się zupełnie tak samo jak inna osoba. Miał te same buty, dodatki. Ale takie rzeczy zdarzają się każdemu. Nie ma w tym nic dziwnego. Ja też nie mam czasu, nie będę przecież jeździć po projektantach, żeby na każdą okazję szyli specjalnie dla mnie. Nie mam czasu śledzić wszystkich celebrytek, aktorek i śledzić tego jak się ubierają.

Kto najczęściej dba o stylizacje Joanny?

Czasami ubieram się sama. Bardzo często ubiera mnie Bartek Indyka, którego pozdrawiam. Zależy czy mam czas, czy tego czasu jest mniej. Wiadomo – trzeba się przejść, podobierać te wszystkie dodatki. Zwykle ubiera mnie jednak Bartek. Przyjeżdżam do niego, mierzymy różne rzeczy i gdzieś tam ja na końcu podejmuję decyzję. Ale uważam, że jest świetnym stylistą.

Jak Joanna skomentowała porównania jej stylizacji do sukienki Julii Wieniawy?

Ja nie chcę rozmawiać na ten temat. Wszystko już zostało powiedziane na ten temat.

Całość rozmowy w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here