Marina Łuczenko, Joanna Opozda

Marina niedawno wydała nowy singiel. Okazał się on wielkim hitem na YouTube. Zapytaliśmy co na temat piosenki sądzi Joanna Opozda. Jak jej się podoba?

Singiel Nigdy więcej to druga zapowiedź nowego albumu Mariny. Artystka wystąpiła w nim wraz ze swoim ukochanym mężem Wojciechem Szczęsnym. Co było nie lada zaskoczeniem dla fanów pary.

Premiera klipu odbyła się 7 września tego roku i już stała się hitem na platformie Youtube. Aktualnie ma już ponad 1.7 mln wyświetleń a licznik wciąż idzie do przodu. Utwór ten może spokojnie startować do miana przeboju tegorocznej jesieni.

Joanna Opozda: co sądzi o najnowszym singlu Mariny?

Joanna Opozda i Marina to długoletnie przyjaciółki. To właśnie na wspólnej imprezie dziewczyn mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze wspólne zdjęcia Asi i Antka. Łuczenko stawała też w obronie aktorki, kiedy to na Instagramie doszło do wymiany zdań pomiędzy byłą partnerką Antka – Julią Wieniawą a Opozdą.

W związku z zażyłymi relacjami obu pań reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać ją o to, co sądzi o najnowszym singlu Mariny. Czy muzyczny hit wpadł jej w ucho czy może zawiodła się słuchając jego brzmienia:

Bardzo mi się podoba. Jak tu jechaliśmy, to akurat słuchaliśmy. Ja w ogóle jestem ogromną fanką Mariny. Uważam, że ma piękny głos i ten teledysk jest naprawdę świetny. Idzie w dobrym kierunku.

Joanna dodatkowo uważa, że to dobrze, iż Marina w końcu zaczęła śpiewać po polsku:

Podoba mi się to, że w końcu zaczęła śpiewać po polsku. Wydaje mi się, że przez to ma więcej odbiorców. Jestem z niej dumna.

Czy także lubicie piosenki Mariny?

Piosenka Mariny – Nigdy więcej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj