Sandra Kubicka i Opozda

Sandra Kubicka i Joanna Opozda od dawna są w konflikcie. Ostatnie jednak wszystko między nimi ucichło. Aktorka postanowiła jednak w dotkliwy sposób dopiec byłej koleżance. Zamieściła wymowny komentarz pod nagraniem nowej dziewczyny byłego narzeczonego Sandry. Mamy ripostę modelki.

Sandra Kubica rok temu po rozstaniu z narzeczonym wróciła z Miami do Polski. Modelka od wielu lat mieszkała w Stanach Zjednoczonych, gdzie powoli wspinała się po kolejnych szczeblach kariery. Brała udział w pokazach i sesjach zdjęciowych, występowała w reklamach i nie mogła narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Sławę w Polsce zyskała, gdy wzięła udział w walentynkowej sesji zdjęciowej bielizny dla marki Vic­to­ria­’s Se­cret. Kolorową prasę obiegła wtedy wiadomość, że dołączyła go grona słynnych aniołków bieliźnianej marki. Okazało się to jednak nieprawdą, co gwiazda zdradziła po jakim czasie.

Kubicka przez 14 lat mieszkała w Miami, w momencie gdy rozstała się z narzeczonym Kaio Alvesem Goncalvesem, podjęła decyzję o tym, by na stałe wrócić do Polski. Spakowała rzeczy i osiedliła się na przedmieściach Warszawy. Od tamtej pory jest singielką i układa sobie życie w kraju.

Joanna Opozda wbija szpilę Sandrze Kubickiej

Sandra Kubicka szybko znalazła znajomych w polskim show-biznesie, a wśród nich przez jakiś czas była Joanna Opozda. Poróżniły się jednak w momencie, gdy Sandra obiecała zająć się psem, jakiego uratowała Asia. Po jakimś czasie jednak aktorka dowiedziała się, że modelka przekazała zwierzaka kolejnej osobie, co bardzo jej się nie spodobało. Od tamtej pory nie mogą dojść do porozumienia.

Chociaż echa ich konfliktu ucichły, to zdaje się, że Joanna Dalej żywi do dawnej koleżanki urazę w związku z tym, co się wydarzyło. Dziewczyna Antka Królikowskiego postanowiła skomentować zdjęcie nowej partnerki Kaio, a przy okazji dopiec Sandrze. Pod nagraniem z pokazu bielizny, w którym wzięła udział Viktoria, napisała:

No Ty to byłabyś aniołkiem VS.

Fani natychmiast zauważyli przytyk aktorki i szybko zareagowali na jej słowa. Nie zabrakło wśród nich złośliwości skierowanych w stronę Asi.

  • @asiaopozda chamsko… Może zaczniemy Ciebie porównywać do wszystkich eks Twojego narzeczonego? Trochę by to zajęło…
  • Wredne takie.
  • Dzieje stare jak swiat, każdy żyje od dawna swoim życiem, ale jak widać niektórzy jeszcze rozpamiętują urazy i rozliczają się w komentarzach pod czyimś zdjęciem bawiąc się w porównywanie dziewczyn, która się bardziej nadaje do VS. Słabe. A Viktoria faktycznie jest bardzo piękna.

Poprosiliśmy Sandrę Kubicką o komentarz. Oto co odpowiedziała byłej przyjaciółce:

No cóż… Ja też obserwuję i komentuję posty wielu znanym aktorkom, które zrobiły karierę na całym świecie albo nawet naszym polskim, których osobiście nie znam. A dlaczego akurat Opozda zdecydowała się skomentować tej modelce… Resztę dopowiedzcie sobie sami. Wracam do swojej jaskini spokoju i bez dram – powiedziała Jastrząb Post.

Spodziewaliście się takiej riposty?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj