Strona główna Pozostałe Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie! Do sieci wyciekło zdjęcie...

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens już po ślubie! Do sieci wyciekło zdjęcie z ceremonii

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub! Ceremonia odbyła się przed zapowiadanym przez parę terminem, a zdjęcie z niej wyciekło do sieci.

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiają się doniesienia o szczegółach ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Zapowiada się impreza dekady, a goście mają zostać zaproszeni do Grecji.

Ślub odbędzie się już za kilka tygodni w Grecji, na pewno nie będziemy go nigdzie transmitować na żywo. Chcemy przeżywać ten dzień w prywatnej atmosferze, w zamkniętym gronie, dlatego nie chcemy zdradzać konkretnej daty. Gdy już będzie po wszystkim, na pewno podzielimy się szczegółami – móeiła w Plejadzie projektantka.

Tymczasem okazuje się, że para zrobiła wszystkim psikusa i już są po ślubie.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wzięli ślub

Joanna Przetakiewicz jest jedną z najbardziej zapracowanych kobiet w show-biznesie. Jej dom mody La Mania świetnie prosperuje, a kilka dni temu gwiazda obchodziła 10 rocznicę obecności swojej marki na rynku. Z tej okazji zorganizowała sporą imprezę, na której bawiło się wiele zaprzyjaźnionych z nią gwiazd. U jej boku oczywiście pojawił się narzeczony Rinke Rooyens.

Podczas imprezy, Joanna zdradziła naszej reporterce kilka szczegółów za zaplanowanego ślubu:

Nie chcę ujawniać listy gości, tym bardziej, że ona może się zmienić. Dlatego, że wiele się wydarzyło przez ostatnie dni. Dzisiaj jest uznane, że jest kolejna fala COVID-u i nastąpiły pewne obostrzenia. W związku z tym osoby, które stoją na czele ogromnych firm czy korporacji, lub pełnią w nich bardzo ważną rolę, dostały apel, żeby nie spotykać się w większych gronach. Dlatego my też całe wesele zdecydowaliśmy się zorganizować tylko i wyłącznie na zewnątrz. Chcieliśmy być sami, w odosobnionym miejscu. I co najważniejsze – na początku października mamy gwarantowaną dobrą pogodę. Na tym nam bardzo zależało, żeby przedłużyć lato. I żeby w naszych gościach pozostawić niezapomniane wrażenie. I niezapomniane momenty. Żeby zawieźć ich w miejsce, w których nikt wcześniej nie był – mówiła.

Tymczasem do sieci wyciekło zdjęcie ze ślubu, który już się odbył…

Okazuje się, że, jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, ceremonia miała miejsce w domu projektantki. Specjalnie z tej okazji przearanżowała swój salon i stworzyła piękne miejsce na wielki dzień w jej życiu. Jeden z zaproszonych gości zrobił zdjęcie i zamieścił je w sieci. Pan młody wystąpił w eleganckim garniturze, a Joanna wybrała sukienkę La Mania i wyglądała świetnie. Nie zmienia to jednak planów na wesele w Grecji, które, jak mówi nasz informator, także się odbędzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here