Joanna Przetakiewicz ma czerwoną choinkę

Joanna Przetakiewicz ma czerwoną choinkę. Skąd pomysł na tak oryginalne drzewko? Okazuje się, że wybór koloru nie był przypadkowy. O szczegółach projektantka opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

W domu Joanny Przetakiewicz zapach świąt unosi się od początku grudnia. Gwiazda pochwaliła się już dekoracjami, jakie zdobią wnętrza jej okazałej willi. W centralnym punkcie stanęła czerwona choinka, której internauci poświęcili sporo miejsca w komentarzach.

Dlaczego Joanna Przetakiewicz ma czerwoną choinkę?

Fani stylu Przetakiewicz są pod wrażeniem jej kreatywnego podejścia do świąt. Projektantka zdecydowała się na dodatki, które są tako samo piękne jak oryginalne. Uwagę na nie zwrócili nawet producenci Dzień Dobry TVN, którzy z kamerą odwiedzili dom Joanny.

Nasza reporterka, Karolina Motylewska, zapytała gwiazdę o to, co było inspiracją do stworzenia czerwonej choinki. Okazuje się, że wybór koloru nie był przypadkowy i bardziej niż ze świętami Joannie kojarzy się ze Strajkiem Kobiet.

To jest inspiracja czerwoną błyskawicą. W tym roku protest i Strajk Kobiet to jest temat, który nas dotyczy. Ale nie chcę się też do tego odnosić, ponieważ nie lubię robienia komercyjnych czy zupełnie nieprzeznaczonych do tego symboli, czy epatowania symbolem błyskawicy gdzieś, gdzie ona nie pasuje. Ale prawdą jest, że ta czerwień jest symbolem dla mnie naszej solidarności i tego, że rozumiemy się coraz bardziej. Czerwień jest dla mnie symbolem w Erze Nowych Kobiet. W związku z tym ja postawiłam na monochromatyczną, piękną, prostą choinkę.

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna uwielbia, gdy w jej domu pojawia się choinka. Jej zdaniem drzewko dodaje wnętrzu niezwykłego klimatu i budzi tylko pozytywne skojarzenia:

Zobaczyłam ją kiedyś u swojej koleżanki w domu i wtedy zrobiła na mnie wrażenie, bo ona była w takim głównym centrum uwagi. Dawała nieprawdopodobne ciepło. To było coś takiego, jakbym postawiła w domu zapalony kominek. W ogóle choinka jest tak pięknym gadżetem, że jaka by nie było, to jest tak cudownym wystrojem domu, tak świątecznym i tak bajkowym, że przynosi nam coś, o czym często zapominamy – taką dziecinną radość.

A jak wyglądają choinki innych polskich gwiazd? Tego dowiecie się, przeglądając naszą galerię zdjęć.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj