Joanna Przetakiewicz, Roch

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens lada dzień wezmą ślub. Projektantka zdradziła nam, jak wygląda jej relacja z synem przyszłego męża. Czy zaprzyjaźniła się z Rochem?

Joanna Przetakiewicz od dwóch lat tworzy jeden z najpiękniejszych związków w polskim show-biznesie. Projektantka związała się z holenderskim producentem, twórcą największych telewizyjnych hitów (Taniec z gwiazdami, The Voice of Poland) – Rinke Rooyensem.

Ich relacja weszła w bardzo poważny etap. Para za dwa tygodnie weźmie ślub. Pobiorą się na greckiej wyspie, a w tym szczególnym dla nich momencie towarzyszyć im będą zaprzyjaźnione gwiazdy i najbliższa rodzina, w tym ich dzieci z poprzednich związków – trzej synowie Joanny i syn Rinke, który w tym roku skończy 21 lat.

Joanna Przetakiewicz o relacji z synem Kayah i Rinke Rooyensa

Roch jest owocem miłości Rooyensa i Kayah. Para była ze sobą przez 12 lat – od 1998 roku. Po rozstaniu udało im się zachować poprawne relacje, czego dowodem jest zaproszenie na ślub, jakie wokalistce wręczył były mąż. Joanna Przetakiewicz przyznała, że z byłą ukochaną swojego partnera zna się od dawna, ale nigdy nie były bliskimi koleżankami. A jaki ma kontakt z ich synem?

Bardzo dobry. My się wszyscy bardzo przyjaźnimy, jeździmy razem na wakacje. Ja mam 3 synów. Roch jest jak gdyby czwartym synem. W związku z tym było mi pewnie łatwiej, dlatego, że mam duże doświadczenie z młodymi synami swoimi, którzy są dzisiaj dorośli – przyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Joanna ma o Rochu bardzo dobre zdanie:

Roch wszedł do naszej rodziny bardzo naturalnie, bo to jest też kochany chłopak, który jest bardzo wrażliwy, bardzo dobry, bardzo kreatywny. W związku z tym my się połączyliśmy idealnie jako rodzina.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj