Joanna Racewicz

Joanna Racewicz przed naszą kamerą zdradziła, jakie ma zdanie dotyczące szczepionek na koronawirusa, które w ostatnim czasie mocno podzieliły społeczeństwo. Co mówi na temat przyjęcia wakcyny?

Pandemia to niezwykle trudny czas dla całego świata. Od ponad roku Polska mierzy się z kolejnymi zachorowaniami i obostrzeniami. Życie mieszkańców naszego kraju uległo znacznej zmianie. Wprowadzone zostały liczne ograniczenia, które miały zapobiec rozprzestrzenianiu się śmiertelnego wirusa. Większość osób z utęsknieniem czekała na powstanie szczepionki. Dotarła ona do naszego kraju pod koniec zeszłego roku, a w kolejce do przyjęcia medykamentu ustawiło się wielu chętnych.

W ostatnim czasie liczba osób chorych znacznie spadła a rząd zdecydował się zredukować kolejne obostrzenia, wprowadzając nieco swobody. Wiele osób nadal jest jednak sceptycznie nastawiona do przyjęcia szczepionki.

Joanna Racewicz krytykuje antyszczepionkowców

Temat szczepionek jest ostatnio bardzo kontrowersyjną kwestią, zdaje się, że przyjęcie zastrzyku ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. W tej kwestii chętnie zabierają głos również osoby znane z show-biznesu. Wiedzą oni, że fani bardzo liczą się z ich zdaniem.

Wśród znanych są zwolennicy przyjęcia wakcyny, ale znalazło się też wiele osób, które ma zupełnie inną opinię na ten temat. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Joanna Racewicz zdradziła, jakie ma zdanie w temacie szczepionek na COVID-19:

To wiedza naukowców i ludzi, którzy zajmują się szczepionkami. Dzięki szczepionkom możemy powiedzieć, że tą kolejną falę przechodzimy przynajmniej na razie delikatnie. Mam nadzieję, że tak zostanie i nie będzie tej dramatycznej powtórki z jesieni poprzedniego roku. Nie rozumiem ludzi, którzy się nie szczepią. Nie rozumiem tych, którzy częstują np. doktora Tomasza Karaudę hejtem, nienawiścią, życzeniami śmierci tak gwałtownymi, że poprosił o ochronę. Takiego zacietrzewienia i takiego braku wyobraźni. Nie pojmuję.

Na premierze filmu Czarny młyn Joanna pojawiła się z synem. Jakie zainteresowania ma jej latorośl?

Uwielbia filmy, uwielbia czytać. Jak każde dziecko gra- niestety ten czas pandemiczny odcisnął swoje piętno na tym, że dzieci weszły w tą wirtualną rzeczywistość bardziej, niż gdybyśmy żyli normalnie przed 2020 rokiem. Więc rzeczywiście lubi grać. Lubi tenis- bardzo lubi grać w tenisa. Uwielbia skakać na trampolinach. To jest jego absolutna pasja. Jest młodym człowiekiem ciekawym świata, ale dojrzewającym, więc to niełatwy wiek.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj