Jolanta Fajkowska o TVP

Jolanta Fajkowska niedawno odeszła z Polskiego Radia. Legendarna dziennikarka zdradziła reporterce Jastrząb Post, co dalej z karierą. Nie ma powodów do narzekania.

Jolanta Fajowska przez większość Polaków kojarzona jest z TVP. Gwiazda swoją karierę w telewizji publicznej, do której trafiła z głównego oddziału BBC w Londynie, zaczęła w latach 80. Najpierw współtworzyła Teleexpress, a później prowadziła Pytanie na śniadanie i serwisy informacyjne w TVP Info. W 2007 roku opuściła szeregi stacji. Przeniosła się do Vox FM, gdzie dostała autorski cykl Autografy. Jest posiadaczką Srebrnego Medalu Zasłużony Kulturze Gloria Artis. Co gwiazda robi obecnie?

Jolanta Fajkowska o swojej sytuacji zawodowej

Legendarna prezenterka od października 2016 do września 2020 roku była zastępcą kierownika redakcji rozrywki w Programie I Polskiego Radia oraz szefową redakcji i prowadzącą audycji Cztery pory roku. We wrześniu podjęła decyzję o odejściu z zespołu. Wszystko wskazuje na to, że jest to zapowiedź zmiany na lepsze.

Fajkowska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że w ciągu miesiąca dostała sporo propozycji współpracy. Mimo trudnej sytuacji na rynku spowodowanej pandemią dziennikarka może przebierać w ofertach jak w ulęgałkach.

Ja już zakończyłam współpracę z Polskim Radiem. To są ostatnie dni. Dużo ciekawych rzeczy zrobiłam. Ten etap jest za mną. Mam mnóstwo pomysłów, cały czas coś robię. Zobaczymy, jak to się będzie dalej rozwijało. Jest wiele propozycji.

Trzymamy kciuki za wybranie jak najlepszej oferty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj