Julia Skrodzka z Hotelu Paradise

Julia Skrodzka z Hotelu Paradise zdradziła, na jakich mężczyzn najczęściej zwraca uwagę. Jakie cechy poza wyglądem są dla niej ważne?

Julia Skrodzka to nowa uczestniczka programu Hotelu Paradise, która od momentu pojawienia się w nim nieźle namieszała. Od razu zdobyła sympatię panów – w moment zawładnęła sercem Kamila. Pozostałe dziewczyny zobaczyły w niej godną rywalkę.

Julia to dziewczyna z Mazur. Studiuje zaocznie kosmetologię. Kocha podróże. Przez pewien czas mieszkała w Niemczech, a teraz podbija Warszawę. Jest pewna siebie, charakterna i głodna nowych przeżyć.

Julia Skrodzka z Hotelu Pradise. Jaki ma ideał faceta?

23-letnia miss bardzo szybko nawiązuje nowe znajomości. Jest księżniczką, która uwielbia być rozpieszczana. Lubi gierki z mężczyznami. Bardzo skutecznie potrafi owinąć ich sobie wokół palca. Zawsze kręci się wokół niej grupka adoratorów.

To zaciekawiło reporterkę Jastrząb Post, która postanowiła, przy okazji wywiadu, zapytać Julię, jaki jest typ jej wymarzonego faceta. Jaki musi być mężczyzna, aby skraść jej serce?

Musi to być facet z klasą. Musi mieć bardzo duży szacunek do kobiet. Musi być wierny, elokwentny, inteligentny, nie odzywać się niepytany. Jak jest jakaś niezręczna sytuacja, to on nie wychodzi z pięściami, tylko potrafi powiedzieć coś takiego, że komuś pójdzie po prostu w pięty. To jeżeli chodzi o osobowości, a jeżeli chodzi o wygląd, to postawny brunet z zarostem z kwadratową szczęką.

A co z jego zarobkami? Czy są ważne?

Ja jestem osobą bardzo ambitną, wiele już przeszłam i cały czas stawiam sobie nowe cele, więc mój facet nie może odbiegać ode mnie.

Swoją odpowiedzią Julia zasugerowała, kto ma u niej największe szanse wśród mieszkańców Hotelu Paradise.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here