Julia Skrodzka z Hotelu Paradise

Julia Skrodzka zdradziła co myśli o poprawianiu urody oraz zabiegach medycyny estetycznej. Jaką operację plastyczną sobie zafundowała?

Julia Skrodzka to uczestniczka drugiej edycji Hotelu Paradise. Premierowy odcinek programu wystartował 31 sierpnia, a Julia dołączyła do niego 5 dni później. Kobieta na co dzień studiuje, a także zajmuje się prowadzeniem salonu kosmetycznego.

Jest ambitna i wcale nie ukrywa, jakie są jej cele w życiu. Ma plan zaistnieć w show-biznesie. Z jej warunkami jest to bardzo prawdopodobne. Śliczna dziewczyna jednak nie zawsze wyglądała tak, jak teraz, kiedy możemy ją oglądać w show.

Julia Skrodzka o poprawianiu urody i zabiegach medycyny estetycznej

Uczestniczka Hotelu Paradise wcale nie ukrywa, że jej wygląd nie jest wyłącznie zasługą natury. Jakiś czas temu ujawniła, jakim operacjom i zabiegom się poddawała. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jakie ma podejście do medycyny estetycznej i poprawianiu urody przez Polaków:

Nawet mogłabym rzec, że teraz 80% społeczeństwa ma coś już poprawionego, bo sama jestem kosmetologiem. Czasem widać to mniej, czasem więcej. Ja nie mam nic przeciwko temu, żeby coś, co jest ładne upiększyć. Jeżeli jest dobry fundament, to z tego możemy wybudować piękny dom.

Czy Julia planuje poprawić coś więcej niż piersi i usta?

Bardzo chodliwy temat. Poprawiałam piersi. Miałam swoje piersi bardzo ładne, tylko w pewnym momencie bardzo schudłam. Żeby wyrównać tą klepsydrę zdecydowałam się na zabieg powiększenia piersi. One są takie same jak były wcześniej, tylko delikatnie większe. No i oczywiscie jak co druga kobieta mam delikatnie poprawione usta. Nic więcej nie planuję poprawiać.

Podoba Wam się uroda Julii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here