Julia Wieniawa i Blanka Lipińska

Julia Wieniawa skomentowała konflikt z Blanką Lipińską. Zdradziła, czy byłaby gotowa zagrać w nowym filmie pisarki. Zobaczcie, co ujawniła.

Blanka Lipińska i Baron tworzyli parę przez kilka miesięcy. Gdy pierwsze medialne spekulacje obiegły media, odniosła się do nich m.in. Julia Wieniawa. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post bez wahania skomentowała te doniesienia, puszczając oko w stronę widzów i samych zainteresowanych:

Nie wiem. Może to jest jakiś taki nowy, niestandardowy casting Blanki do jej nowego filmu – powiedziała, dodając: – Alek, powodzenia.

Pisarka nie pozostała dłużna. Odpowiedziała, jak wyglądają castingi do jej filmów, a przy okazji delikatnie uszczypnęła Julię Wieniawę:

Julia skomentowała to tak, jak ona to zna. Jeżeli ona w ten sposób przechodzi castingi, to ja to pozostawię bez komentarza. Na moich castingach jest przynajmniej 10 osób, agencja, która się tym zajmuje. Ja siedzę sobie w pomieszczeniu, w drugim pomieszczeniu jest aktor, reżyser, operator kamery, a ja tylko widzę to na ekranie, przekaz live. A jeżeli coś mi się nie zgadza, to wparowuję przez te drzwi, czym zaskakuję zawsze aktora, mówię co mam do powiedzenia i wychodzę. Tak więc odbywa się to u nas bardzo profesjonalnie – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Julia Wieniawa chciałaby zagrać w nowym filmie Blanki Lipińskiej?

Blanka Lipińska rozstała się z Baronem. Aktualnie nadzoruje prace nad kontynuacją 365 dni, Ten dzień. W piątkowy wieczór wzięła udział w gali #Hashtagi Roku 2020. Tam spotkała się m.in. z Julią Wieniawą. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post zażartowała, że gdyby Blanka zaproponowała jej rolę w filmie, zareagowałaby w jeden sposób:

Podałabym jej stawkę.

Julia Wieniawa przyznała, że w jej ocenie konflikt jej i Blanki, o którym było głośno w mediach, należy do przeszłości:

Z Blanką chyba zakopałyśmy tzw. topór wojenny, który gdzieś tam się w jakiś śmieszny sposób pojawił. Na scenie się dzisiaj przywitałyśmy, nawet stanęłyśmy razem do zdjęcia. Chyba nie ma tutaj żadnego konfliktu. […] Pozdrawiam Blankę i życzę jej wszystkiego, co najlepsze i żeby jej filmy również odnosiły takie sukcesy jak pierwszy.

Chcielibyście, żeby Julia Wieniawa wystąpiła w kolejnym filmie Blanki Lipińskiej? Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj