Julia Wieniawa o Zawsze warto

Julia Wieniawa bardzo liczyła na kontynuację serialu Zawsze warto, w którym grała jedną z głównych ról. Jednak decyzja producentów ją zaskoczyła.

Serial Zawsze warto miał swoją premierę na antenie Polsatu 4 września 2019 roku. Bardzo szybko zyskał spore grono widzów. Uwagę ich przyciągały bardzo popularne w show-biznesie nazwiska. Role główne w produkcji otrzymały Julia Wieniawa, Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati.

Aktualnie zakończono emisję drugiego sezonu. Nina Terentiew, dyrektor programowa oraz członek zarządu Telewizji Polsat poinformowała jakiś czas temu, że produkcja nie planuje nakręcenia kolejnego. Jednak według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl, nie powiedziano jeszcze definitywnego nie. Być może Zawsze warto pojawi się w przyszłości. Wciąż trwają weryfikacje planów produkcyjnych.

Julia Wieniawa o trzecim sezonie Zawsze warto

Julia Wieniawa dotychczas odgrywała już rolę w serialu, który zakończył swoją produkcję. Mowa o Rodzince.pl, która królowała na ekranach widzów przez długie lata. Jednak w 2019 zadecydowano o zakończeniu zdjęć. Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać, co aktorka myśli o końcu Rodzinki.pl i serialu Zawsze Warto:

Bardzo dużo u mnie się dzieje. Nie narzekam na brak pracy. Szkoda, że nie kręcimy dalej tych seriali. Chociaż Rodzinka zakończyła się w takim idealnym momencie, kiedy jeszcze trzymała poziom. Czasami lepiej zejść ze sceny w idealnym na to momencie. A Zawsze warto – szczerze mówiąc, na razie nie kręcimy trzeciego sezonu, ale nie powiedzieli nam ostatecznego nie.

Aktorka nie ukrywa, że jest bardzo zaskoczona decyzją produkcji:

Dziwne, bo dostaliśmy za to Telekamerę, więc widzowie naprawdę go lubili. Zresztą, ja też go lubiłam, bo praca na planie była fajna, rozwijająca, wśród uzdolnionych, fajnych ludzi.

Byliście fanami serialu Zawsze warto?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here