Julia Wieniawa

Julia Wieniawa w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy myśli o finale Tańca z Gwiazdami. Czy gwiazda liczy na wygraną?

Taniec z gwiazdami 11 zadebiutował na antenie Polsatu w marcu. Niestety ze względu na pandemię koronawirusa stacja zdecydowała się przełożyć show na jesień. Decyzja zaskoczyła uczestników, ale także prowadzących. Nikt nie miał jednak wątpliwości, że była słuszna:

Uważam, że była to bardzo słuszna decyzja. Idąc na próby czułem, że może to być nasz ostatni program – komentował Krzysztof Ibisz w rozmowie z Jastrząb Post.

W piątek 4 września wyemitowano pierwszy, po przerwie odcinek show. Z udziału w dalszej rywalizacji zrezygnowali Marcin Bosak i Janja Lesar. Kolejne odcinki powstawały już zgonie z planem. W ostatnim z rywalizacji odpadła kolejna para. Tym razem padło na duet Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko. 

Julia Wieniawa o finale Tańca z Gwiazdami

Julia Wieniawa już od samego początku plasuje się na podium tanecznego show. Taniec jej i jej partnera Stefano Terrazino zawsze zachwyca jurorów. W ostatnim odcinku zebrali 28 punktów. Tuż za nimi była Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem. Zgarnęli oni 27 punktów i otrzymali owacje widowni.

Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać Wieniawy, co sądzi na temat finału Tańca z Gwiazdami. Czy czuje, że Edyta Zając depcze jej po piętach?

Mamy bardzo mocną edycję. Zresztą Edyta bardzo mnie zaskakuje z odcinka na odcinek. Nie myślałam, że będzie tak dobrze sobie radziła, z tego względu, że mi mówiła, iż tak bardzo stresuje się tańcem. Ja jej powiedziałam, że jest świetna aktorsko. Ma piękną twarz i świetnie wygląda w tańcu. Ania Karwan to dla mnie też taki pewniak, jeżeli chodzi o finał. Przynajmniej tanecznie wymiata. Mamy naprawdę silnych uczestników.

Czy Julia liczy na wygraną?

W ogóle nie mam oczekiwań jeżeli o to chodzi. Jeżeli wygramy – super. Będzie miłe zaskoczenie. To będzie dla mnie duże wyróżnienie i na pewno w honorowym miejscu ustawiłabym taką nagrodę. Ale nie mam parcia. Ja przyszłam do tego programu aby spełnić swoje taneczne marzenia, żeby móc się świetnie bawić, poznać świetnych ludzi. Nauczyć się czegoś nowego. I tyle.

Kibicujecie Julii i Stefano?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here