Julia Wieniawa

Julia Wieniawa nie jest dyplomowaną aktorką, ale przed kamerami radzi sobie znakomicie i nie może narzekać na brak pracy. Zdradziła nam, czy ma w planach rozpoczęcie nauki na wyższej uczelni.

Julia Wieniawa w show-biznesie jest od najmłodszych lat. Ogromną popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl. Wcieliła się tam w postać Pauli i z miejsca zyskała sympatię fanów. Jeden z najpopularniejszych sitcomów otworzył jej drzwi do dalszej kariery. Od czasu występu na ekranach Dwójki nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji. Cały czas pojawia się na dużym i małym ekranie, a ostatnio zadebiutowała także na deskach teatru i spotkała się z bardzo pochlebnymi recenzjami.

Julia ma niezwykle artystyczną duszą i jest kobietą wielu talentów. Doskonale odnajduje się również jako bizneswoman. Pomimo młodego wieku jest już właścicielką trzech mieszkań i prowadzi dwie firmy. Ma własną markę kosmetyczną i odzieżową.

Julia Wieniawa o studiach i planach na przyszłość

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w show-biznesie. Chociaż nie jest dyplomowaną aktorką, to przed kamerą nie ma sobie równych. O tym, że świetnie sprawdza się w zawodzie, świadczy nie tylko popularność wśród fanów, ale także pochlebne recenzje krytyków.

Rok akademicki zaczyna się już za kilka tygodni. Julia w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy ma w swoich planach dołączyć do studenckiego grona:

Nie poszłam na studia, nadal tego nie wykluczam, ostatnio moi przyjaciele bardzo zdolni próbowali się dostać i im się nie udało. Nie wiem na czym to polega. Może kiedyś ja też spróbuję. Nie wykluczam tego, bo edukacja jest ważna i super pójść do szkoły teatralnej, natomiast nadal nie mam tego w bliskich planach.

Co stoi jej na przeszkodzie? Julia musi poczuć, że to jest ten moment:

Ja tak mam. Jeżeli coś sobie postanowię, to robię wszystko, aby do tego celu dojść. Tak samo jak z prawem jazdy, za pierwszym razem zdałam teorię, bo się na tym skupiłam. Czy jak sobie postanowię, że teraz będę robić płytę, to naprawdę ją robię i efekty będą niedługo. Więc jeżeli sobie postanowię, że chce iść na jakiekolwiek studia, to się to wydarzy. A na razie tak czuję, że jeszcze nie jest mi po drodze. Jest mi dobrze jak jest. Wzięłam się za angielski. Kto wie.

Trzymamy kciuki za Julię.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj