Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa odsłania nieznane kulisy relacji z Nikodemem Rozbickim. Ich uczcie kwitło od dawna. Jak podsumowała swój związek tuż przed pierwszą rocznicą?

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej zajętych młodych gwiazd w show-biznesie. Jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale także świetną piosenkarką. Jej kolejne wystąpienia przed kamerą spotkają się z uznaniem fanów i krytyków. O tym, że utwory artystki wpadają w ucho, może świadczyć szybująca cały czas w górę liczba wyświetleń na YouTube.

Nie osiada ona jednak na laurach i cały czas realizuje kolejne projekty. W zeszłym roku postanowiła otworzyć dwie własne marki modowe. Zadebiutowała z linią kosmetyków oraz z firmą odzieżową. Projekty je strojów do jogi spotkały się ze sporym zainteresowaniem wśród fanek.

Julia nie może narzekać też na brak szczęścia w życiu prywatnym. Po dwóch nieudanych i medialnych związkach w końcu odnalazła szczęście. Od kilku miesięcy spotyka się z Nikodemem Rozbickim. Chociaż znają się od lat, to uczucie wybuchło między nimi całkiem niedawno.

Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Julia i Nikodem stanowią niezwykle dobraną parę. Zakochani chętnie chwalą się tym, co ich łączy i wrzucają do sieci wspólne zdjęcia. Nie szczędzą sobie na nich czułości, a fani bardzo im kibicują. Zdaje się, że ich relacja wkroczyła na bardzo poważny etap.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zakochana Julia opowiedziała, jak układa jej się z Nikodemem, z którym jest już niespełna rok:

To już nie jest sekret. Już jesteśmy ze sobą prawie rok, jest bardzo dobrze. I cóż mogę powiedzieć.

Julia nie ukrywa, że od zawsze czuli do siebie miętę:

Znamy się od wielu lat. Gdzieś tam od zawsze czuliśmy do siebie miętę. Po prostu w pewnym momencie przyszedł czas dla nas. Najwięcej wolnego czasu poświęcam związkowi. Ta pandemia dała nam to, że mogliśmy się naprawdę dobrze poznać, pojechaliśmy razem na wakacje, na Eurotripa, który trwał prawie miesiąc. Więc ostanimi czasy po prostu wreszcie żyłam.

Cała rozmowa z Julią poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here