Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to pewna siebie kobieta, która chętnie inwestuje w siebie. W rozmowie z Jastrząb Post wyliczyła, na co wydaje pieniądze i jakie są jej cele na najbliższe miesiące. To dopiero zdolna bestia!

Julia Wieniawa ma dopiero 22 lata, a już może pochwalić się sukcesami, jakie wiele gwiazd osiągnęło znacznie później od niej. Gra w filmach, serialach, nagrywa piosenki, jest influencerką i spełnia się jako bizneswoman. W tak młodym wieku zdążyła stworzyć dwie marki – kosmetyczną i odzieżową. Obie cieszą się dużą sympatią wśród klientek.

Grafik Julii na najbliższe miesiące pęka w szwach. Ostatnio najwięcej czasu spędza w studiu nagrań, gdzie pracuje nad debiutanckim albumem. Kwestią czasu jest, aż jej krążek trafi na rynek.

W co inwestuje Julia Wieniawa?

Wieniawa doskonale wie, że kolejne sukcesy odniesie tylko wtedy, gdy zainwestuje w siebie. W rozmowie z Jastrząb Post wyliczyła, na co wydała pieniądze i jakim pasjom oddaje się w ostatnim czasie. Aktorka zażartowała, że póki co oszczędza na zabiegach medycyny estetycznej.

Na liście jej celów na najbliższy czas jest m.in. zdanie egzaminu na prawo jazdy, do którego podchodziła już trzy lata temu:

Teraz inwestuję w firmy i głównie w siebie. I nie w twarz, tylko w zajęcia wokalne, zajęcia z angielskiego, robię prawko, zdałam teorię, więc inwestuję w swój rozwój.

Wieniawa ma już na oku kilka aut. Gdy tylko dostanie prawo jazdy, wybierze model, który najbardziej spełni jej oczekiwania:

Mam parę takich aut. Ale one chyba się nie nadają na pierwsze auto, bo szkoda byłoby je rozbić. Na pewno jak zdam praktykę, to zacznie się poszukiwanie.

Cała rozmowa z Julią poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here