Julia Wieniawa, Michał Piróg

Julia Wieniawa rozczarowała Michała Piróga na planie Top Model. Zdradził nam, że nie dotrzymała danego mu słowa. Przy okazji ocenił jej kosmetyczny biznes.

Julia Wieniawa zdecydowanie ma swoje 5 minut w show-biznesie. Jest jedną z najbardziej obiecujących gwiazd młodego pokolenia. Aktorka od czasu swojego występu w serialu Rodzinka.pl regularnie pojawia się na ekranach telewizorów, w teatrze oraz w największych kinowych hitach. Cały czas angażuje się w kolejne projekty. Od dawna wiadomo, że jest nie tylko świetną aktorką, ale także wokalistką. Gwiazda postanowiła zrealizować jedno ze swoich wielkich marzeń i stworzyła własną markę kosmetyczną.

Michał Piróg o Julii Wieniawie w Top Model i jej kosmetykach

Julia często jest zapraszana do najróżniejszych programów. Już dziś zobaczymy ją w roli jurorki w programie Top Model. Jej wizyta jednak bardzo rozczarowała prowadzącego program. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Michał Piróg zdradził z przymrużeniem oka, dlaczego aktorka go zawiodła.

Julka dużo mówi, a później się okazuje, że rozebrać to się nie chciała. Całkiem się nie rozebrała.

Jak skomentował ceny kosmetyków Julii, które zdaniem niektórych są wyjątkowo wysokie?

Rozsądek powinien iść w parze z cenami. Jeżeli to jest produkt, który jest bardzo wyróżniający się na rynku i jego składniki i produkcja powoduje, że jest droższy, to wtedy jego cena jest uzasadniona. Ale jeżeli cena ma być ceną tylko ze względu na nazwisko tego, kto produkuje, a nie idzie za tym jakość, to jest to strzał w kolano. Oczywiście mówimy o produktach wielkich firm, które nie muszą sprzedawać nic wielkiego, ale wierność klienta w stosunku do marki powoduje, że te ceny automatycznie są wyższe. Po drugie, te kosmetyki rządzą się swoimi prawami. Są tanie kosmetyki, średnia półka i wysoka półka. Pytanie, do kogo kieruje się Julka. Nie wiem, nie testowałem jej kosmetyków. Bo co ja używam? Szamponu i pasty do zębów.

Jesteście fanami Julii?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here