Joanna Krupa o zdjęciach Julii Wieniawy z rozgwiazdami

Julia Wieniawa wypoczywa na Zanzibarze. Gwiazda wrzuciła na swój profil bardzo kontrowersyjną sesję zdjęciową z rozgwiazdami, którą po chwili usunęła. Co o takich foto-pamiątkach z wakacji sądzi Joanna Krupa? O to zapytała ją nasza reporterka, Karolina Motylewska.

Julia Wieniawa od kilku dni przebywa na wakacjach na Zanzibarze. Gwiazda cały czas dzieli się pięknymi zdjęciami z tropikalnej wyspy. Codziennie możemy liczyć, na to, że w jesienne i zimne dni dostaniemy od niej sporą dawkę słońca. Krajobrazy, które prezentuje, są naprawdę zachwycające.

Aktorka na zasłużony urlop wybrała się ze swoim ukochanym Nikodemem Rozbickim, tym samym potwierdzając związek, o którym już dawno huczało w mediach. Wczoraj duet udostępnił zdjęcia ze swojej wyprawy kajakami, niestety publikacja szybko zniknęła z profilu młodej aktorki.

Joanna Krupa komentuje zdjęcia Julii Wieniawy

Na profilu Julii Wieniawy pojawiła się sesja zdjęciowa, na której trzyma ona w rękach rozgwiazdy wyłowione z oceanu przez przewodnika. Uśmiechnięta aktorka pozowała z nimi do obiektywu i egzotycznymi kadrami chciała podzielić się z internautami. Niestety w komentarzach spłynęła na nią fala krytyki. 21-latka zdecydowała się szybko usunąć fotografie.

Joanna Krupa, która jest znaną aktywistką walczącą o prawa zwierząt, przed kamerą Jastrząb Post powiedziała, co myśli o tego typu foto-pamiątkach z wakacji.

Nie widziałem tego zdjęcia, więc nie będę komentować. Ale na pewno ludzie, którzy są w show-biznesie, którzy mają dużo followersów, muszą uważać, co robią.

Zdaniem Joanny, na osobach, które są obserwowane przez setki tysięcy osób ciąży naprawdę duża odpowiedzialność. Gwiazda zaapelowała do wszystkich influencerów:

Jak nie wiesz skąd i w jakiej sytuacji są te zwierzęta, jakie to są zwierzęta, czy jak je traktujesz, to człowiek na to popatrzy i powie. Człowiek na to popatrzy i pomyśli: o wow, ta gwiazda to robi, to ja też mogę. My jako gwiazdy, czy influencerzy mamy tą odpowiedzialność, żeby pokazać ludziom, co można, a co nie. I jak bronisz zwierzęta, kochasz zwierzęta to wpierw myśl co robisz.

Zgadzacie się ze zdaniem Joanny?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj