Strona główna Pozostałe Tak Julia Wieniawa urządziła swoje trzecie mieszkanie. Gwiazda pochwaliła się balijskimi wnętrzami...

Tak Julia Wieniawa urządziła swoje trzecie mieszkanie. Gwiazda pochwaliła się balijskimi wnętrzami [WIDEO]

Julia Wieniawa trzecie mieszkanie

Julia Wieniawa jest w trakcie urządzania swojego kolejnego mieszkania. Zdradziła nam kilka szczegółów. Wiemy, w jakim będzie stylu.

Julia Wieniawa to aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Rozpoznawalność zyskała dzięki roli Pauli w serialu Rodzinka.pl. Przez dwa lata była związana z aktorem Antonim Królikowskim, od marca do sierpnia 2019 jej partnerem był muzyk Baron.

Aktualnie bierze udział w 11. edycji Tańca z gwiazdami, w którym osiąga niemałe sukcesy. Przekłada się to także na jej finanse. Według plotek młoda aktorka dostaje rekordowe wynagrodzenie, na które nie mógł liczyć żaden z dotychczasowych uczestników.

Julia Wieniawa urządza swoje kolejne mieszkanie

Aktualnie Julia jest bardzo zapracowana. Właśnie ruszyła z nowym projektem, gdzie reklamuje własną linię kosmetyczną. W wolnym czasie, którego ma niewiele, urządza swoje nowe mieszkanie w Warszawie. Najwięcej pracy gwiazda poświęca urządzeniu tarasu, który zamienia się w prawdziwą dżunglę. Reporterka Jastrząb Post postanowiła zapytać ją, jak wyglądają aktualnie prace nad jego wykończeniem.

Julia Wieniawa zdradziła szczegóły dotyczące kolejnego mieszkania:

Jestem w trakcie remontu. Prawie skończyłam urządzać taras, byłam z Marcinem Tyszką wybierać rośliny. Będę miała piękny, egzotyczny taras na dachu i balkon przy salonie. Dla mnie rośliny są jak sztuka, jak meble. Są bardzo ważną częścią w moim mieszkaniu. Ale remont przede mną, ten taki w środku.

Na jaki styl postawiła gwiazda w swoich czterech kątach? Czy tak jak większość wybrała nowoczesne wnętrza?

Będzie w stylu balijskim. Chce mieć wielką makramę na ścianie. Mam taką wielką, kilkumetrową ścianę w salonie. Dużo roślin, skórzane kanapy. Dodatki drewniane, ratanowe. Żeby było przytulnie.

Całość rozmowy w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here