Kaja Paschalska trzęsie pupą do hitu Shakiry

Kaja Paschalska będzie jednym z gości najnowszego odcinka teleturnieju Anything goes. Ale jazda! Gwiazda zatańczy w rytm wielkiego latynoskiego przeboju. Jak ona kręci biodrami!

Kaja Paschalska to aktorka, która wielką sławę zyskała, występując w serialu Klan. Od ponad dwudziestu lat wciela się w postać Oli Lubicz, córki jednego z głównych bohaterów. Na planie pojawiła się już w pierwszych odcinkach. Można powiedzieć, że dorastała na oczach widzów. Niemal dwie dekady temu zadebiutowała także na rynku muzycznym. W 2002 roku wystąpiła na 39. KFPP w Opolu z piosenką Wystarczy uwierzyć. Za ten występ zdobyła statuetkę Superjedynki za najlepszy debiut. Ma na swoim koncie dwie płyty długogrające.

Kaja często jest zapraszana jako gość do różnych programów rozrywkowych. Gwiazda swoje wokalne umiejętności zaprezentowała w Twoja twarz brzmi znajomo, gdzie zajęła 4. miejsce. Wcześniej jednak miała okazję sprawdzić się na parkiecie. Aktorka 14 lat temu wystąpiła w programie Taniec z Gwiazdami. Teraz gwiazdę będziemy mogli zobaczyć ją w teleturnieju Anything goes. Ale jazda!.

Kaja Paschalska jako Shakira w Anything goes. Ale jazda

W jesiennej ramówce stacja TVP przygotowała dla swoich fanów prawdziwą gratkę. W programie biorą udział gwiazdy polskie gwiazdy, które rywalizują ze sobą w najróżniejszych konkurencjach. Wykonują różne skecze, tańczą, śpiewają, ale przede wszystkim doskonale się bawią.

Widowisko z udziałem znanych i lubianych szybko zyskał sporą grupę fanów. Gwiazdy mają jednak nieco utrudnione zadanie. Plan programu jest pochylony pod kątem 22,5 stopni, co skutecznie utrudniania wykonanie zadania.

W najbliższy piątek Kaja Paschalska rozpali wszystkich do czerwoności swoim tańcem. Aktorka udowodni wszystkim, że ma nie tylko dryg do tańca, ale także piękne ciało. W konkurencji Let’s dance zakręci biodrami do latynoskich rytmów. Zatańczy do piosenki Shakiry Hips don’t lie i sprawi, że całe studio będzie się bawiło razem z nią.

Po prostu musicie to zobaczyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here