Kamil Piórkowski

Kamil Piórkowski z Hotelu Paradise po programie rozkręcił własny biznes. Co sprzedaje i za ile? Zdradził nam, że zainteresowanie produktami jest wręcz ogromne.

Kamil Piórkowski był zdecydowanie jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci drugiej edycji Hotelu Paradise. Jego męski sposób bycia i zdolności przywódcze przysporzyły mu tak samo potężne grono sympatyków, jak i hejterów. 26-letni przystojniak wzbudzał emocje jak nikt inny, dzięki czemu na dłużej zapadł widzom w pamięć. Z programu został wyeliminowany dopiero w jedenastym odcinku.

Kamil Piórkowski wypuścił kolekcję koszul

Okazuje się, że wśród sympatyków Hotelu Paradise nie brakuje osób, które chętnie utożsamiają się ze stylem bycia Kamila. Spore grono jego fanów stanowią mężczyźni, dla których Piórkowski jest swego rodzaju ideałem męskości. To z myślą o nich łamacz damskich serc rozkręcił nowy biznes.

Miłośnik podróży i niepoprawny optymista postanowił podbić rynek odzieżowy. We współpracy z ekspertami stworzył limitowaną kolekcję koszul, które rozeszły się jak na pniu. W sklepie online można dostać ostatnie sztuki.

Wypuściłem taki mały drop. Wypuściłem coś limitowanego. Coś, czego nikt z uczestników do tej pory nie zrobił. Wypuściłem 100 koszul dla tych ludzi, którzy śledzili moje poczynania w Hotelu Paradise, którym odpowiadała moja osobowość. Dla tych, którzy chcą się utożsamić ze stylem, który prezentuję. To są koszule, które sam zakładam, sam noszą. Mogą kupić. Zostały już ostatnie sztuki. Ze 100 zostało 20.

Ile kosztują koszule Kamila Piórkowskiego? Według uczestniczka Hotelu Paradise i pomysłodawcy całego projektu cena za jedną sztukę jest bardzo atrakcyjna:

Ja to zrobiłem czysto wizerunkowo. Żeby dać ludziom coś od siebie. Nie oszukujmy się – te koszule kosztują tylko 300 zł. Więc nie zarabiam na tym jakoś specjalnie.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj