Strona główna Pozostałe Kamil Sipowicz o nowym związku: „Odnalazłem szczęście”. Jaka jest Sylwia?

Kamil Sipowicz o nowym związku: „Odnalazłem szczęście”. Jaka jest Sylwia? [WIDEO]

Kamil Sipowicz o nowym związku

Kamil Sipowicz jest w związku z Sylwią. O swojej nowej partnerce i ich relacji opowiedział co nieco w rozmowie z naszą reporterką. Piękne słowa artysty.

Od kilku dni nasz kraj zalewa fala protestów. Partia rządząca zadecydowała o zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej, co spotkało się z ogromnym sprzeciwem nie tylko ze strony polskich kobiet, ale także ich partnerów. We wszystkich miastach Polki wychodzą na ulicę, by manifestować w obronie swoich praw. Licznie wspierają je także gwiazdy i partnerki znanych artystów. Jedną z takich osób jest wybranka Kamila Sipowicza.

Kamil Sipowicz o swojej partnerce

Kamil Sipowicz po śmierci swojej żony, Kory, postanowił ułożyć sobie życie od nowa. Związał się z młodszą od siebie Sylwią. Zakochani nie pokazują się razem na salonach i stronią od przebywania w świetle reflektorów. Artysta już we wcześniejszych wywiadach wspominał, że jego nowa partnerka pojawiła się przy nim w momencie, gdy był w największej rozpaczy.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, jaki Sylwia ma stosunek do tego, co obecnie dzieje się w Polsce.

Wspiera strajk kobiet. Oczywiście, jak najbardziej. Ja nie mam wśród moich znajomych kogoś, kto by nie wspierał tego strajku. Moi przyjaciele, równolatkowie też wspierają. I młodzi przyjaciele również. Moi synowie, moja rodzina. Wszyscy to wspieramy.

Sipowicz nie był za bardzo wylewny w rozmowie na temat swojej partnerki. Zapewnił, że w końcu odnalazł szczęście, a jego druga połówka jest bardzo skromną osobą.

Ona jest osobą skromną. Nie chce być w świetle jupiterów, ani w mediach. Odnalazłem szczęście.

Trzymamy kciuki za ich relację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here