Karolina Pisarek o siostrze

Karolina Pisarek ma bardzo udane życie zawodowe, ale świetnie układają jej się też relacje z rodziną. Modelka ma starszą siostrę, z którą pomimo dzielącej je odległości ma doskonały kontakt. Jest też coś, czego bardzo jej zazdrości. 

Karolina Pisarek, gdy tylko pojawiła się na castingu do programu Top Model, wywołała spore poruszenie w mediach. Udało jej się dotrzeć do ścisłego finału, w którym zajęła drugie miejsce. Błyskawicznie zrobiła karierę w świecie mody i cały czas pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Od zakończenia hitu stacji TVN nie może narzekać na brak pracy, a każdy z jej kolejnych kontraktów opiewa na sporą sumę. W zeszłym roku udało jej się kupić i urządzić piękny apartament w stolicy.

Modelka ma bardzo napięty grafik. Pracuje nie tylko w kraju, ale także za granicą. Ciągle jest w rozjazdach, dlatego nie ma zbyt wiele czasu, by skupić się na swoim życiu osobistym.

Karolina Pisarek o relacjach ze starszą siostrą

Karolina ma starszą siostrę. Jakiś czas temu pochwaliła się na Instagramie tym, że postanowiła wesprzeć ją finansowo i zafundowała jej operację nosa. Będąc dzieckiem Aleksandra Pisarek uległa wypadkowi i złamała nos, który nie zrósł się tak, jak powinien i był obiektem drwin rówieśników.

Teraz dzięki swojej siostrze może pochwalić się bardzo zgrabnym noskiem. Z siostrą dzieli ją spora ilość kilometrów, ale mimo wszystko cały czas są sobie bliskie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karolina zdradziła, że jest coś, czego bardzo zazdrości Oli:

Moja siostra mieszka w Szkocji. Bardzo dawno jej nie widziałam, właściwie to ostatnio na jej urodziny ostatnio. Bardzo się stęskniłam. Ale mamy takie relacje, że w momencie jak ja mam wolne, czy ona ma wolne, to staramy się zdzwaniać. Nie jest to zbyt częste, bo każda z nas jest zajęta swoim życiem. Wiadomo, że relacje siostra z siostrą są bliskie, ale każda ma swoje życie.

Czego Karolina zazdrości Aleksandrze?

Jesteśmy zupełnie różne. Pod względem i wizualnym, i charakteru. Zazdroszczę jej tego, że ma ciepły kąt, dom, dwa psy, faceta. Ona ma ustabiliozowane swoje życie prywatne, a ja mam trochę mniej. Ale cieszę się jej szczęściem na maksa.

Karolina zaapelowała także do chłopaka swojej siostry, aby ten pospieszył się z zaręczynami:

Czekam na pierścionek dla mojej siostry. Taka mała podpowiedź dla mojego przyszłego szwagra. Fajnie by było któregoś dnia pobawić się na jej weselu i patrzeć na jej łzy szczęścia.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here