Karolina Piasrek, Joanna Krupa

Karolina Pisarek chce odnosić sukcesy nie tylko w modelingu. Uczestniczka programu Top Model ma już sprecyzowane plany na przyszłość. Joanna Krupa może czuć się zagrożona?

Karolina Pisarek swoją karierę w show-biznesie rozpoczęła w programie Top Model. Pojawiła się na castingu do 5. edycji i szybko podbiła serca jurorów. Marcin Tyszka, gdy tylko zrobił jej pierwsze zdjęcie, wiedział, że ślicznotka z taką twarzą może podbić świat mody. Juror ani trochę się nie pomylił. Blondynka krótko po zakończeniu show nie mogła opędzić się od kolejnych propozycji współpracy.

Szybko wzięła ją pod swoje skrzydła agencja modelek Avant, a dzięki temu młodziutka dziewczyna mogła dobrze pokierować swoją karierą. Pisarek doskonale wykorzystuje swoje 5 minut.

Karolina Pisarek o pracy w telewizji i planach na przyszłość

Karolina świetnie radzi sobie przed obiektywem i na wybiegach. Na swoim koncie ma wiele lukratywnych kontraktów, dzięki którym w zeszłym roku udało jej się kupić piękny apartament z ogromnym tarasem w centrum Warszawy. Modelka doskonale zdaje sobie sprawę, że w branży świata mody jej kariera nie będzie trwała wiecznie, dlatego ma już sprecyzowane plany co do swojej przyszłości.

Gdy przestanie pozować, nadal chce być związana z show-biznesem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o swoich marzeniach. Czy przyjęłaby propozycję pracy w TVP?

To jest kwestia do przemyślenia z całym moim teamem, czyli agencją Avant. Jestem bardzo lojalna jeśli chodzi o TVN. Zaczynałam z TVN-em i moje serce trochę przynależy do tej stacji. Jakoś tak po prostu mam. Mówię o tym otwarcie, bo tak zaczęła się moja kariera.

Karolina nie ukrywa, że jej marzeniem jest wcielenie się w rolę prowadzącej:

Mam nadzieję, że wkrótce w przyszłości również poprowadzę jakiś program, bo to jest docelowo moje marzenie, żeby to robić po modelingu. Moim ogromnym marzeniem jest aby spełniać się w show-biznesie i prowadzić jakieś show.

Myślicie, że Joanna Krupa powinna czuć się zagrożona?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj