Karolina Pisarek

Karolina Pisarek niedawno rozstała się z 39-letnim kierowcą rajdowym. Jak obecnie wygląda jej życie uczuciowe? Z kim spędziła wakacje?

Karolina Pisarek jest jedną z największych gwiazd Top Model, której po programie udało się zrobić oszałamiającą karierę. Pod swoje skrzydła wzięła ją była menadżerka Joanny Krupy – Małgorzata Leitner. Ta współpraca zaowocowała wieloma kontraktami, które pozwoliły na to, aby młoda modelka stała się bardzo pożądanym nazwiskiem w tej branży. Niestety w przypadku Karoliny wielka kariera nie poszła w parze ze szczęściem w życiu uczuciowym.

Karolina Pisarek jest w związku?

Modelka może pochwalić się wieloma owocnymi współpracami, dzięki którym zwiedziła już niemal cały świat. Karolina w niedługim czasie dorobiła się nawet pierwszego własnego mieszkania. Swój dwupoziomowy apartament z ogromnym tarasem pokazała jakiś czas temu naszej reporterce.

Gwiazda nadal jednak nie może znaleźć prawdziwej miłości. Ostatnio była związana ze starszym od siebie partnerem – 39-letnim kierowcą rajdowym, z którym przez kilka miesięcy mieszkała w Miami. Niestety ten związek nie przetrwał próby czasu. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, kogo w swoim życiu kocha najbardziej.

Jestem osobą publiczną i wiem, że wszędzie będą się pojawiać te pytania. Na razie jestem zajęta pracą, byłam cały czas na planie, teraz dopiero zaczęłam odpoczywać. Byłam na wakacjach z mamą, z którą spędziłam niesamowity czas. Kocham ją najbardziej i przy niej się czułam najlepiej.

Co z jej życiem prywatnym?

A co do życia prywatnego, to czas pokaże. Po prostu.

Trzymamy kciuki za sprawy sercowe Karoliny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj