Karolina Pisarek, Patrycja Sobolewska

Karolina Pisarek oceniła finalistów 9. edycji Top Model. Czy jej zdaniem Mikołaj Śmieszek zrobi karierę w zawodzie modela? Jak ocenia szanse Patrycji Sobolewskiej, która według Dawida Woliński może zagrozić jej w karierze?

Przez wszystkie edycje Top Model przewinęło się już ponad 120 uczestników, którzy mieszkali w domach modelek. Jedną z osób, które dotarły aż do finału show, była Karolina Pisarek. W 2015 roku otarła się o wygraną, przegrywając jedynie z Radkiem Pestką. Czas jednak zweryfikował, kto w pełni zasłużył na tytuł prawdziwego zwycięzcy.

23-latka ze Szczecinka aktywnie działa w branży. Zgarnia kontrakt za kontraktem, występuje w kampaniach dużych, międzynarodowych marek, nieźle zarabia, a do tego jest rozchwytywana przez producentów telewizyjnych hitów. TVN po Top Model obsadził ją w programie Ameryka Express, a od kilku sezonów powierzył jej rolę prowadzącej zakulisowe wydania Top Model. Front Row, które można oglądać na platformie Player.pl.

Karolina Pisarek o finalistach 9. edycji Top Model. Ocenia Mikołaja i Patrycję

Karolina regularnie spotykała się na planie z uczestnikami zakończonego sezonu. Miała okazję dokładnie poznać wszystkich finalistów i przyjrzeć się ich pracy z bliska. Jak ocenia poziom zakończonej, dziewiątej edycji widowiska? Kto był jej faworytem? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

W tym roku udało mi się poznać wszystkich i była to wspaniała edycja. Wszystkie dzieciaki mają ogromny potencjał, są piękni. A jak ich pierwszy raz zobaczyłam, to pomyślałam: wow, wszyscy są tacy piękni, na pewno będzie ciężko, żeby wybrać, kto przechodzi do kolejnego etapu, bo była ogromna konkurencja. Naprawdę tam była ogromna konkurencja, trzeba było się narobić, żeby zostać w tym programie. Ale wiadomo, że najbardziej wybiera się po osobowości i pracowitości. 

Czy Mikołaj Śmieszek zrobi karierę w branży? Karolina jest pewna, że tak. Co więcej, wróży mu sukces nie tylko w modelingu:

Śmieszkowi należała się wygrana. On od samego początku ciężko pracował, było widać, że mu się chciało. Jest też pozytywną postacią, która lubi pomagać innym, przykłada się do tego, co robi. Ma charyzmę, potencjał. On po tym programie w pełni wykorzysta swoją szansę i będzie dalej prowadził nie tylko swoją karierę modelingową, ale również w sieci. To jest osoba, która odnajduje się w każdej sytuacji i potrafi szyć wszystko na bieżąco, nie zastanawia się długo. Jego osobowość pozwoli mu na dalszy rozwój i na pewno jeszcze o nim usłyszymy.

Tuż przed finałem Dawid Woliński wyznał, że laureatka drugiego miejsca – Patrycja Sobolewska, może zagrozić Karolinie Pisarek. Uważa, że obie reprezentują podobny typ urody i obie będą walczyć o te same kontrakty. Jak do słów jurora odniosła się sama zainteresowana?

Patrycja jest miłą, sympatyczną dziewczyną, która jest piękna. To, że mnie do niej porównywali, to jest mi miło. Jak ja na nią patrzę, to jest mi ciepło na sercu, bo ona jest taka ładna. Patrzę na jej oczy i nie mogę uwierzyć, że ktoś może mieć takie niebieskie oczy. Porównywałabym jej oczy do oczu Wolińskiego, bo mają dość podobne. To czysty komplement widzieć, że ktoś porównuje mnie do tak ładnej dziewczyny. Życzę jej jak najlepiej. Mam nadzieję, że jej kariera potoczy się dobrze i przeprowadzi się do Warszawy, i będzie to u niej kwitło.

Kto był Waszym faworytem ostatniej edycji Top Model?

Zobacz także: Pisarek ostro rozlicza się z Krupą: „Wbiła mi nóż w plecy”. Zdobyła się na przeprosiny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj