Karolina Pisarek

Karolina Pisarek uległa wypadkowi, który na dłuższy czas pozbawił ją pracy. Musiała zrezygnować z udziału w pokazach i straciła przez to wiele kontraktów. Co się stało?

Karolina Pisarek odkąd pojawiła się w programie Top Model nie może narzekać na brak pracy. Już podczas etapu castingów udowodniła, że wybieg należy do niej. Chociaż modowego show nie udało się wygrać, to nie zabrakło jej determinacji i motywacji do tego, by związać karierę zawodową ze światem mody. Pod swoje skrzydła wzięła ją jedna z agencji modelek i niedługo później mogła się już pochwalić pierwszymi zagranicznymi kontraktami. Od kilku lat regularnie pojawia się na wybiegach i bierze udział w kolejnych sesjach okładkowych dla najpopularniejszych magazynów.

Karolina cały czas żyje na walizkach i podróżuje pomiędzy Warszawą, gdzie ma swój apartament, a największymi stolicami świata mody. Regularnie bywa między innymi w Mediolanie.

Karolina Pisarek uległa wypadkowi, który na długo ją unieruchomił

Modelka pracuje na pełnych obrotach i tuż po zakończeniu jednego zlecenia wsiada w samolot i rusza na drugi koniec globu realizować kolejne współprace. Podczas ostatniego z wyjazdów uległa wypadkowi, który nie tylko ją unieruchomił i sprawił sporo bólu, ale także pozbawił pracy i kontraktów. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karolina zdradziła, co się stało i jak się teraz czuje.

Karolina Pisarek na wyjeździe skręciła kostkę. Przez wypadek modelka straciła wiele kontraktów:

Miałam wypadek. Skręciłam kostkę za granicą od razu jak przyleciałam. Schodziłam ze schodów i skręciła mi się kostka, byłam unieruchomiona przez kilka dni. Przepadły mi kontrakty, przepadła mi praca, przepadły mi pokazy. Życie. Nieszczęścia chodzą parami, mam nadzieję, że następnym razem to się nie stanie, tym bardziej, że za kilka dni znowu wylatuje do Mediolanu. I mam nadzieję, że tym razem będzie wszystko w porządku.

Na szczęście Karolina już wróciła do zdrowia i jest gotowa na nowe wyzwania zawodowe:

Jest ok. Jest lepiej. Wiadomo, że szkoda mi tych niektórych moich kontraktów. Trzeba się podnieść. Trzeba iść dalej. Żeby być gdzieś tam na szczycie i osiągnąć sukces, to trzeba się podnosić ze swoich porażek. Mimo, że wiele ludzi mówi o sukcesach, bo o nich jest najgłośniej, to po drodze do sukcesu spotyka się wiele schodów, które nie są łatwe, żeby przez nie przejść.

Trzymamy kciuki za karierę Karoliny, która idzie jak burza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj