Karolina Szostak o Tańcu z gwiazdami

Karolina Szostak rozpaliła parkiet w jednej z poprzednich edycji Tańca z Gwiazdami. Gwiazda w wywiadach chętnie wraca do tamtych czasów. Jak wspomina swój udział w show i komu kibicuje w nowym sezonie?

Taniec z Gwiazdami to program, w którym znani i lubiani mogą sprawdzić się w nowej roli, pokazując swoje taneczne umiejętności. Show jest pełne niespodzianek i momentów wzruszenia. Między uczestnikami zawiązują się przyjaźnie, a nawet uczucia. Wśród osób, które w przeszłości mogły zaprezentować się na najpopularniejszym parkiecie na świecie, jest Karolina Szostak.

Karolina Szostak o Tańcu z Gwiazdami

Karolina Szostak sześć lat temu, gdy tylko dowiedziała się o tym, że rusza kolejna edycja Tańca z Gwiazdami, od razu zgłosiła chęć uczestnictwa. Gwiazda uwielbia wyzwania, a udział w tanecznym show na pewno do nich należy. Prezenterka wystąpiła w pierwszym sezonie programu w Polsacie. Odpadła jako czwarta.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Karolina opowiedziała, jak wspomina ten czas. Zdradziła też, komu kibicuje w najnowszej edycji.

Świetnie wspominam. Cudowna nauka, wspaniali ludzi. Te przyjaźnie pozostały do dziś. Dlatego cały czas śledzę też poczynania. Akurat tej edycji nie miałam jeszcze okazji po pandemii obejrzeć, bo pracowałam i byłam na wyjeździe, ale oczywiście jak będę miała wolniejszy piątek to zapoznam się co tam się dzieje.

Komu kibicuje Karolina?

Bardzo kibicuję Milenie Rostkowskiej-Galant. To jest nasza pogodynka, super dziewczyna. Nie ukrywam, że jej kibicuję. Milena zapraszała mnie na pierwszy odcinek jako gościa, ale niestety pracowałam wtedy i nie mogłam być. Za to trzymałam za nią kciuki.

A za kogo kciuki trzymają Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan? Odpowiedź znajdziecie tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj