Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel nie spoczywają na laurach. Małżonkowie szykują się do otwarcia kolejnej szkoły tańca. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post aktorka zdradziła swój przepis na sukces.

Katarzyna Cichopek pierwsze kroki w show-biznesie stawiała już jako nastolatka. To właśnie wtedy pojawiła się na planie serialu M jak Miłość, w którym gra do dnia dzisiejszego. Wciela się w postać Kingi Zduńskiej, która jest jedną z głównych bohaterek. Jej wątek jest bardzo rozbudowany, a aktorka cieszy się ogromną sympatią widzów. Dzięki temu nie może narzekać na brak kolejnych zawodowych propozycji.

W 2005 roku Kasia została zaproszona do udziału w show Taniec z Gwiazdami. Stworzyła znakomity duet z Marcinem Hakielem. Okazało się, że połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Zakochani wytańczyli sobie nie tylko zwycięstwo, ale także uczucie, które łączy ich już od 16 lat. Doczekali się już dwójki dzieci. Razem nie tylko spędzają wolny czas, ale też pracują.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel otwierają kolejną szkołę tańca

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel mogą się pochwalić nie tylko piękną rodziną, ale także tym, że świetnie dogadują się jako współpracownicy. Mąż aktorki od lat prowadzi szkoły tańca, w czym żona bardzo go wspiera. Małżonkowie przetrwali trudny czas pandemii i udało im się utrzymać biznes. Zaczęli prowadzić zajęcia on-line, które podczas obostrzeń cieszyły się sporym zainteresowaniem.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Kasia zdradziła, że cały czas rozwijają swój biznes i szykują się do otworzenia kolejnej szkoły tańca. Opowiedziała także, w jaki sposób udało im się przetrwać pandemię:

Bo mój mąż nimi zarządza. Szkoły są Marcina. Ja go tylko wspieram i zawsze służę dobrą radą. To jest jego biznes, praca jego i jego zespołu ludzi, który zresztą jest fantastyczny i te trudne czasy pokazały, że naprawdę są cudownymi ludźmi, dzięki którym udało nam się przetrwać ten trudny czas. Rozwijamy się, idziemy o krok dalej.

Kasia i Marcin mogą pochwalić się ogromnym sukcesem:

Z jednej strony pandemia jest ciężkim czasem, ale też wychodzi na przeciw. Wynajmujący lokali są bardzo życzliwi i korzystamy z tego. Otwieramy nową szkołę na Woli i zapraszamy do niej. Będzie nam fajnie jeżeli wpadniecie z nami potańczyć.

Już nie możemy się doczekać wspólnego tańca z Kasią i Marcinem!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here