Kasia Cichopek, Agnieszka Włodarczyk

Kasia Cichopek o ciąży i urlopie macierzyńskim Agnieszki Włodarczyk. Gwiazda skomentowała stan swojej koleżanki z pracy w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wiadomość o ciąży Agnieszki Włodarczyk zelektryzowała media. Gwiazda pod koniec stycznia ogłosiła, że zostanie mamą. W wieku 40 lat spełni marzenie o dziecku, którego ojcem jest Robert Karaś. Z triatlonistą poznała się w 2018 roku, rozmawiając na Instagramie. Gdy spotkali się na żywo, od razu między nimi zaiskrzyło. Oboje wiedzieli, że są sobie pisani.

Mimo zaawansowanej ciąży Agnieszka regularnie pojawia się na scenie. Wystąpiła na koncercie walentynkowym TVP, zaśpiewała w Jakiej to melodii?, a w weekend zagrała dwa ostatnie spektakle Przygoda z ogrodnikiem w teatrze Palladium. Zdjęciem uwieczniającym ten szczególny dla młodej mamy moment podzieliła się Kasia Cichopek znajdziesz je tutaj.

Kasia Cichopek o ciąży i urlopie macierzyńskim Agnieszki Włodarczyk

Gwiazda M jak miłość w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak Agnieszka czuje się w ostatnich tygodniach ciąży. Nawiązała przy okazji do jej ostatniego występu na deskach teatralnych przed pójściem na urlop macierzyński. Cichopek twierdzi, że Włodarczyk poradziła sobie świetnie.

Agnieszka czuje się świetnie, wygląda przepięknie. Zagrała dwa ostatnie spektakle, teraz przygotowuje się do najważniejszej roli w jej życiu, czyli do bycia mamą. To był dla nas bardzo wzruszający moment. Dla mnie zwłaszcza, ponieważ do ekipy Przygody z ogrodnikiem dołączyłyśmy w tym samym momencie, więc to pożegnanie tymczasowe, ale jednak, było dla mnie olbrzymim przeżyciem.

Jak długo potrwa przerwa Agnieszki od pracy?

Ciężko powiedzieć. To jest dla niej nowe doświadczenie, więc nie chciałabym się za nią wypowiadać. Najważniejsze, żeby dała sobie czas, ułożyła to nowe życie i żeby była szczęśliwa – skwitowała Kasia.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here