Kasia Cichopek, Izabella Krzan

Kasia Cichopek skomentowała zmiany w obsadzie Pytania na śniadanie. W rozmowie z reproterką Jastrząb Post ceniła decyzję Marzeny Rogalskiej o odejściu z TVP i debiut Izabelli Krzan w roli gospodyni śniadaniówki.

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP odbiło się szerokim echem w mediach. Dziennikarka z dnia na dzień rzuciła papierami i na dobre opuściła budynek stacji. Jej 12-letnia kariera w telewizji publicznej obfitowała w wiele sukcesów, dlatego nie wszyscy potrafią zrozumieć, dlaczego zdecydowała się na tak odważny krok. Jacek Kurski jasno dał do zrozumienia, że jego zdaniem prezenterka podjęła nie najlepszą decyzję: „Każdy ma prawo wybrać źle”.

Kasia Cichopek o odejściu Marzeny Rogalskiej z TVP i debiucie Izabelli Krzan w Pytaniu na śniadanie

Większość gwiazd pogratulowała Marzenie odwagi. Słowa otuchy przed rozpoczęciem nowego etapu w karierze przekazała jej m.in. Kasia Cichopek. Aktorka jako jedna z nielicznych gwiazd Pytania na śniadanie publicznie zabrała głos w sprawie odejścia Rogalskiej.

Marzenko kochana, życzę Ci powodzenia, zawsze. Na pewno czeka na Ciebie kolejna wspaniała przygoda. Ściskam Cię i do zobaczenia gdzieś na szlaku Sąsiadko – napisała na Instagramie.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że trzyma kciuki za swoją dawną koleżankę z pracy:

Wszyscy byliśmy zaskoczeni. Ale tak jak powiedziałam przy okazji Agnieszki Włodarczyk, najważniejsze jest w życiu znaleźć swoje własne szczęście, swoja równowagę i podejmować decyzje, które są dobre dla każdego z nas.

Cichopek przy okazji oceniła debiut Izabelli Krzan, która przejęła posadę po Marzenie Rogalskiej. Gwiazda M jak miłość zdradziła nam, że przed emisją pierwszego odcinka z udziałem Miss Polonii w roli gospodyni, wysłała do niej wiadomość ze słowami wsparcia:

Widziałam. Od razu Izie napisałam, że trzymam za nią mocno kciuki. Wiem, że to dla niej było bardzo stresujące wydarzenie. Wszystko wydarzyło się nagle, została rzucona na głęboką wodę.

Kasia od początku była przekonana, że Iza świetnie poradzi sobie z nowym wyzwaniem. W końcu jako hostessa w Kole fortuny pracę z kamerą opanowała do perfekcji:

Oczywiście poradziła sobie wspaniale, jest doświadczoną prezenterką telewizyjną, więc o to byłam spokojna.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here