Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek często jest bohaterką artykułów, które ukazują się w mediach. Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką opowiedziała o fake newsie na swój temat, który latami krążył w sieci. 

Katarzyna Cichopek to aktorka doskonale znana fanom z serialu M jak Miłość, w którym gra już od dwóch dekad. Na plan trafiła jako nastolatka i na oczach widzów zmieniła się w kobietę, która zbudowała szczęśliwą rodzinę. Ostatnio doskonale sprawdza się w roli gospodyni programu Pytanie na śniadanie. Pojawiając się w śniadaniówce, szybko zaskarbiła sobie sympatię kolejnej grupy widzów.

Kasia przez lata obecności w show-biznesie zdobyła sporą popularność. Fani interesują się nie tylko jej poczynaniami na gruncie zawodowym, ale także tym, co dzieje się w życiu prywatnym. W internecie ukazuje się sporo artykułów na jej temat, jednak zdarza się, że niektóre z nich mijają się z prawdą.

Katarzyna Cichopek o artykule na temat swojego stanu zdrowia

Aktorka od lat jest obiektem zainteresowania fanów, a co za tym idzie także kolorowej prasy. Niemal codziennie może ona przeczytać kolejne newsy na swój temat. Bywa tak, że niektóre z nich zawierają nieprawdziwe informacje, które gwiazda stara się dementować.

W rozmowie z Jastrząb Post opowiedziała o jednym z takich artykułów, który opisywał zmiany, jakie zaszły w jej sylwetce.

Fake news to to, że prawie umarłam z odchudzania. Najlepsze jest to, że lata taki artykuł pt. Śmiertelne odchudzanie. Jest on równie niebezpieczny, jak ten artykuł o śmierci pani Teresy Lipowskiej. Że się tak odchudzałam, zasłabłam na ulicy, ktoś wezwał karetkę i ledwo mnie odratowano w szpitalu. Nieprawda drodzy Państwo.

Kasia dodała, że wszystko w tym artykule zostało zmanipulowane:

Co więcej, jest tam pokazana zdjęcie sprzed i po. Tylko to zdjęcie sprzed jest w 9. miesiącu ciąży. Tylko brzuch jest obcięty. Jest tylko od biustu w górę i dlatego jestem na tym zdjęciu większa.

Całość rozmowy w materiale wideo:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj