Kasia Cichopek, Pytanie na śniadanie

Katarzyna Cichopek niedawno dołączyła do obsady programu Pytanie na Śniadanie. Gwiazda M jak Miłość ma już za sobą kilkanaście odcinków. Jak wspomina swój debiut?

Katarzyna Cichopek popularność zyskała swoją rolą w serialu M jak Miłość, w którym od dwóch dekad wciela się w postać Kingi. Widzowie polubili nie tylko graną przez nią bohaterkę, ale także samą aktorkę. Dzięki temu może ona liczyć na kolejne propozycje współpracy. Gwiazda przez wiele lat pojawiła się jako gość w niezliczonej liczbie programów, a niedawno wzięła udział w specjalnym odcinku programu Jaka to melodia?. Wszyscy jednak najbardziej zapamiętają jej udział w Tańcu z Gwiazdami, w którym ze swoim przyszłym mężem Marcinem Hakielem wytańczyła Kryształową Kulę

Katarzyna Cichopek o pracy w Pytaniu na śniadanie

Katarzyna Cichopek we wrześniu dołączyła do obsady programu Pytanie na Śniadanie. Widzowie o wszystkim dowiedzieli się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVP. Aktorka w programie tworzy duet z Maciejem Kurzajewskim. Mieli oni okazję współpracować już wcześniej, podczas prowadzenia różnych imprez, np. gali wręczenia TeleKamer.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Kasia zdradziła, jak wygląda jej praca w śniadaniówce. Pierwszy miesiąc podsumowała bardzo pozytywnie.

Nic mnie nie rozczarowało. Jest super. Atmosfera na planie jest fantastyczna, ludzie na planie tam pracujący. Cała redakcja mocno mnie wspiera i to jest dla mnie wielka frajda. Też jest to bardzo rozwijające dla mojej osoby, bo muszę się przygotowywać, żeby wiedzieć co nieco na temat tematów poruszanych na wizji. Rozwijam się, dużo czytam i rozmawiam o takich rzeczach, które są dla mnie jako dla człowieka bardzo interesujące.

Które tematy najbardziej dotykają Kasię?

Mieliśmy parę takich tematów. To jest zazwyczaj związane z chorobami dzieci. Ja jako mama jestem bardzo empatyczną osobą i współodczuwam emocje. Mocno to przeżywałam.

Całość rozmowy w materiale wideo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here