Strona główna Pozostałe „Kasia i Tomek” wrócą na antenę? Paweł Wilczak ocenia szanse na kontynuację...

„Kasia i Tomek” wrócą na antenę? Paweł Wilczak ocenia szanse na kontynuację serialu: „Jest bardzo dużo znaków zapytania”

Paweł Wilczak o serialu Kasia i Tomek

Paweł Wilczak grał w wielu produkcjach, ale największą sławę przyniosła mu rola serialowego Tomka. Jest szansa na powrót Kasi i Tomka? Zapytaliśmy go także o prace nad kontynuacją Magdy M.

Paweł Wilczak to aktor z ugruntowaną pozycją w branży. Regularnie pojawia się na dużym ekranie, a przez ponad trzy dekady swojej pracy stworzył wiele niezapomnianych kreacji aktorskich. Największą sławę i popularność wśród widzów przyniósł mu serial Kasia i Tomek. Produkcja była emitowana w latach 2002-2004 na antenie TVN-u. Komediowy sitcom widzowie wprost pokochali i wciąż liczą na jego kontynuację.

Paweł Wilczak o serialu Kasia i Tomek

W tym roku na antenę TVN-u powrócą Usta Usta. Po ponad 10 latach aktorzy ponownie spotkali się na planie, by nakręcić kontynuację serialu. Pierwsza część spotkała się z ogromną popularnością. Widzowie zastanawiają się, czy podobny los mógłby spotkać serial Kasia i Tomek. Wielu z nich ponownie chciałoby zobaczyć Pawła Wilczaka i Joannę Brodzik razem na ekranie.

Wilczak w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradził, czy jest zwolennikiem pomysłu powrotu Kasi i Tomka.

Nie mam pojęcia. Pytają mnie o powrót Kasi i Tomka, ale to chyba dlatego, że teraz mamy taki moment na wspomnienia. Czyli Usta Usta, BrzydUla – jeżeli chodzi o produkcje. Więc trudno powiedzieć. Nie mam żadnych takich wiadomości, trzeba by pytać ludzi, którzy są odpowiedzialni za to i decydują. Nigdy nie wiadomo, co się może wydarzyć.

Czy aktor podjąłby się raz jeszcze wcielenia w Tomka?

To wszystko zależałoby od warunków, tematów, materiału. Ja nie wiem czy teraz by to było na tyle nośne, jak to miało miejsce wcześniej. Jest bardzo dużo znaków zapytania. Ten serial zmienił moje życie, to było takie fajne wydarzenie, bo w jakimś stopniu było nowatorskie. Kwestia realizacyjna itd. Mieliśmy wspaniałą ekipę, świetnego reżysera. To był taki moment, gdzie wszystkie te wektory się zbiegły. To że Jurek pojawił się w Polsce, to że można było zakupić taki format. To wszystko się bardzo fajnie złożyło i to jest bardzo miłe, że po tylu latach jeszcze możemy sobie o tym pogadać.

Byliście fanami serialu Kasia i Tomek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here