Kasia Skrzynecka, Michał Wiśniewski

Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Michał Wiśniewski dołączył do grona jurorów show. Katarzyna Skrzynecka zdradziła, jakie zadanie otrzymał od producentów. Szykuje się edycja, jakiej jeszcze nie było.

Polsat kontynuuje swój największy hit ostatnich lat, czyli program Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Z sezonu na sezon udział w show biorą coraz mocniejsze nazwiska. Nie tylko jeśli chodzi o uczestników, ale także jury. Tej jesieni popisy artystów oceniać będzie m.in. Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje zadebiutuje w nowej roli i już teraz mówi się, że może sporo namieszać w programie, w którym dotychczas eksperci bardzo rzadko krytykowali uczestników.

Michał Wiśniewski jurorem w TTBZ. Kasia Skrzynecka komentuje

Kasia Skrzynecka, która z widowiskiem związana jest od początku – najpierw jako uczestniczka i zwyciężczyni, a potem jako jurorka – nie ukrywa w rozmowie z Jastrząb Post, że Michał otrzymał od produkcji szczególne zdanie. Już teraz wiadomo, że wokalista będzie najostrzejszym recenzentem wszystkich prezentacji. W końcu znany jest z bezpośrednich ocen i ciętego języka.

Ja nigdy wcześniej nie miałam przyjemności spotkania z Michałem Wiśniewskim. Ani na wspólnej scenie, ani w żadnym z programów. Michała znam jako widz. Po raz pierwszy wspólnie pracujemy i dzielimy się swoimi spostrzeżeniami. Wiem, że oczekiwania w stosunku do Michała jako jurora i jego zadanie w programie jest takie, żeby mówił szczerze, jeżeli coś jest nie do końca udane i żeby nie był taki słodki. A to nie do końca jest proste. (…) Wiem, że Michał potrafi być merytoryczny, potrafi być krytyczny, ale też w miłym, eleganckim stylu i myślę, że tak właśnie będzie wyglądała jego praca w programie.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest szczególnie przyjaznym uczestnikom programem:

Wprawdzie, co jest największym walorem naszego programu, to fakt, że w tym programie zadaniem jurorów nie jest krytykowanie czy sprawianie komuś przykrości, że się nie udało, bo nie taka jest nasza rola. My staramy się zawsze mówić o rzeczach, które w danej piosence były świetne, udane. Jeżeli były jakieś niedostatki, niedociągnięcia to mówimy o tym w sposób delikatny.

Do jakiego programu nigdy nie poszłaby Katarzyna?

Ja zresztą wiem, że nigdy nie zgodziłabym się na pracę w tego typu programie, gdybym miała świadomość, że jurorzy mają być niemili, napastliwi i mają się przerzucać złośliwościami w stosunku do uczestników, bo to absolutnie nie leży w moim sercu i moim charakterze.

Czekacie na sezon z udziałem Michała?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj