Katarzyna Bosacka dostała program w TVN

Katarzyna Bosacka wraca do TVN. Gwiazda dostała program, który jesienią zobaczymy na głównej antenie stacji. Zdradziła nam, o czym będzie.

Po tym, jak na antenie TVN Style zadebiutował program Wiem, co jem, Polacy oszaleli na punkcie zdrowego odżywiania. Producenci żywności muszą stawiać czoła coraz to bardziej świadomym konsumentom, wśród których spore grono wyedukowała dziennikarka i publicystka Katarzyna Bosacka.

Gwiazda wydała aż 11 publikacji, w których m.in. podpowiada, co kupować, a czego unikać. Radzi też, jak przygotowywać smaczne i wartościowe posiłki z resztek pozostałych po obiedzie czy zalegających w lodówce. Wszystko to w publikacji pod tytułem Cuda w kuchni, którą od lutego można kupić w prawie każdej księgarni.

Jak na autorytet przystało, Bosacka nie może opędzić się od propozycji współpracy. Decyduje się jednak na rekomendowanie odbiorcom tylko tych produktów, które spełniają jej oczekiwania. Widzowie obserwujący jej poczynania na YouTubie doskonale wiedzą, czym są garnki emaliowane i która firma w Polsce oferuje je w przystępnej cenie. Katarzyna aktywnie promuje również wielofunkcyjny robot kuchenny lokalnej marki, a od niedawna poleca wysokiej jakości jogurty naturalne, za które w sklepie zapłacimy mniej, niż za te gorszej jakości, ale z logiem znanego producenta.

Katarzyna Bosacka o programie Mądrze jemy. O czym będzie?

Dziennikarka nie ogranicza się tylko do prowadzenia kanału EkoBosacka. Regularnie gości na szklanym ekranie, gdzie można oglądać ją w nowych formatach. Niedawno była gospodynią naukowego De Facto w TTV, a już jesienią zobaczymy ją w premierowym Mądrze jemy na głównej antenie TVN. O szczegółach nowego programu opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Przede mną program Mądrze jemy, który ukaże się w telewizji TVN. Przygotowujemy, pracujemy nad nowym sezonem. To jest program, jak to program z Bosacką, edukacyjny. Staram się przekazywać tę wiedzę, którą pozyskuję. Znów będziemy mieć uczestników fajnego programu i znów będziemy rozwiązywać różne zagadki i testy żywieniowe.

W programie nie zabraknie atrakcyjnych dla widza treści podanych w przykuwający uwagę sposób:

Mam nadzieję, że ten program przyda się wszystkim uczestnikom, ale mi również, bo ja też cały czas się uczę jeśli chodzi o żywienie. Ja też cały czas się uczę, to nie jest tak, że stoję w miejscu, co chwilę trzeba tę wiedzę zdobywać.

Chociaż Bosacka od dwóch lat jest gwiazdą internetu, zdecydowanie woli pracę w telewizji. Dlaczego?

Chyba jednak telewizja jest mi bliższa, chociaż w internecie czuję się coraz lepiej. Ja mam tylko ten problem, że jestem trochę za zwykła do tego celebryckiego świata i mam ten problem, że jak mam sobie zrobić selfie, to naprawdę bardzo cierpię. Jak mam tak obnażyć się publicznie i dokleić sobie rzęsy, to trochę to nie jest dla mnie, bo ja jestem taką zwykłą babą. Wolę zagnieść ciasto drożdżowe, niż tutaj wdzięczyć się przed komórką. A powiedzmy sobie szczerze, zwłaszcza Instagram, jest taki bardzo mocno promujący własne ego i własne ciało.

Ulubienica widzów zdradziła, za co szczególnie ceni YouTube:

Jeśli chodzi o youtube, to on bardzo przypomina mi telewizję, a poza tym na youtubie mam taką pełną dowolność. To ja decyduję jaki temat, w którą stronę z tym tematem pójdziemy, to jest takie moje dziecko i bardzo dobrze tam się czuję. 2 lata będzie w sierpniu, mamy prawie 80 tysięcy subskrybentów i zapraszam wszystkich, którzy chcieliby się czegoś dowiedzieć o ekologii, o zdrowym jedzeniu i o zdrowych zakupach.

Cała rozmowa poniżej:

Katarzyna Bosacka o książce Cuda w kuchni:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj