Katarzyna Skrzynecka tańczy Bałkanicę

Katarzyna Skrzynecka dała się ponieść muzyce i ruszyła do tańca. W rytm największych hitów wykonywała swoje popisowe numery. Gdzie można zobaczyć ten występ?

Program Anything Goes. Ale jazda od pierwszego odcinka cieszy się dużą popularnością. To międzynarodowy hit, emitowany już w 27 krajach na świecie, który gromadzi przed telewizorami całe rodziny. Nasycony jest dobrą energią i humorem, które bawią widzów do łez. Program prowadzi Elżbieta Romanowska, lecz to nie ona cieszy się w tym programie największą sympatią. W każdym odcinku uwagę widzów przykuwa Krzywa Scena, z którą zmagają się zaproszeni artyści.

Krzywa Scena, to specjalnie przygotowana na potrzeby programu scenografia. Jej wygląd zależy od tego, z jakim zadaniem przyjdzie się zmierzyć artystom. W poprzednim odcinku, w którym udział wzięła Anna Dereszowska, gwiazdy odgrywały scenkę w sypialni. Nie budziłaby ona tak dużego zainteresowania, gdyby nie fakt, że nachylona jest ona pod kątem 22,5 stopni. To czyni każde zadanie znacznie trudniejszym, ponieważ już samo utrzymanie się na nogach jest nie lada wyzwaniem. W trakcie inscenizacji zaliczają oni poślizgi i spektakularne upadki.

W każdym odcinku występują inne gwiazdy, które reprezentują różne dziedziny – sport, aktorstwo, muzykę, taniec czy kabaret. Program ma swoich widzów bawić, dlatego też produkcja nie wprowadziła do niego rywalizacji. Dzięki temu fani uczestników mają szansę poznać ich z zupełnie innej, komediowej strony.

Katarzyna Skrzynecka tańczy Bałkanicę w Ale jazda!

Katarzyna Skrzynecka jest artystką, która ma bardzo duży dystans do siebie i wyjątkowe poczucie humoru. Nie boi się podejmować ryzyka, a nad wszystko ceni sobie dobrą zabawę. Udział w programie Anything Goes. Ale jazda! uwolnił z niej prawdziwego demona tańca. W rytm popularnych piosenek przejęła cały parkiet w studiu, pokazując coraz to ciekawsze kroki taneczne. Nie zabrakło również efektownych figur, których będą się od niej uczyć kolejne pokolenia.

Zmagania aktorki w tańcu, jak i na Krzywej Scenie, gdzie będzie musiała stawić czoła grawitacji, obejrzycie już w najbliższy piątek o 21:40 na antenie TVP2.

Oprócz Katarzyny Skrzyneckiej gośćmi programu będą: Marek KaliszukJoanna OpozdaMariusz KałamagaPatricia KazadiPiotr Gawron Jedlikowski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here