Katarzyna Skrzynecka o ciąży Agnieszki Hyży

Katarzyna Skrzynecka cieszy się szczęściem Agnieszki Hyży, która niedawno ogłosiła, że jest w siódmym miesiącu ciąży. Zobacz, co powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Katarzyna Skrzynecka w 2011 roku, po latach prób, zaszła w ciążę. Gdy ogłosiła, że spodziewa się córki, musiała stawić czoła kryzysowi w pracy. W tym samym czasie straciła posadę prowadzącej Taniec z gwiazdami. Mimo zawirowań w życiu zawodowym udało się jej donosić ciążę do końca. Od 9 lat jest spełnioną mamą pięknej Aliki, która bez wątpienia urodę odziedziczyła po niej.

Skrzynecka poroniła czterokrotnie. Podobnej tragedii musiała stawić czoła Agnieszka Hyży. Gwiazda swoją trudną historią podzieliła się, gdy ulicami Polski przechodziły pikiety w ramach Strajku Kobiet. Poruszający wpis prezenterki Polsatu spotkał się z ogromnym odzewem ze strony internautek. W komentarzach na Instagramie można było przeczytać mnóstwo podziękowań przeplatanych słowami wsparcia.

Katarzyna Skrzynecka o ciąży Agnieszki Hyży

Dziś Agnieszka Hyży odlicza dni do narodzin dziecka, którego ojcem jest Grzegorz Hyży. Jest w siódmym miesiącu ciąży, o czym kilka dni temu napisała w oficjalnym komunikacie. Wśród gratulacji znalazł się wymowny komentarz Skrzyneckiej:

Aguś, trzymam kciuki całym sercem. Ty najlepiej wiesz, dlaczego tak mocno Cię rozumiem.

W rozmowie z Jastrząb Post Kasia rozwinęła swoją wypowiedź. Zdradziła, że trzyma kciuki za ciążę Agnieszki, bo wie, z czym musiała się zmierzyć przez ostatnie lata. Jak nikt inny rozumie wszystkie emocje, jakie towarzyszyły jej w chwilach kryzysu:

Trzymam za Agnieszkę kciuki. Życzę jej wszystkiego dobrego. Życzę jej prawa do prywatności i jej szczęścia, bo nie o wszystkim każdy z nas ma ochotę i obowiązek dzielić się z mediami. Chociaż na tym też polega nasza praca. Pracujemy w mediach nie tylko w swoich programach telewizyjnych czy filmach. Pracujemy również jako osoby opiniotwórcze, jako osoby mówiące o innych aspektach swojego życia, nie tylko zawodowych, poruszają często wzruszające tematy i problemy nurtujące wielu z nas.

Skrzynecka zaapelowała do mediów i internautów o uszanowanie szczególnego dla Hyży czasu:

Bardzo szanuję to, że Agnieszka ma swój czas, w którym potrzebuje zachować swoje bezpieczeństwo, swoją prywatność. Zawsze była dziewczyną z ogromną klasą. Z ogromnym sercem. Bardzo ją lubię i cenię, uwielbiam jako koleżankę, kobietę z ogromną klasą, empatią, z ogromnym sercem i życzliwością dla innych. Myślę, że Agnieszka w pełni zasługuję na ten szacunek, życzliwość i nienapastliwość wobec niej, jeżeli tego potrzebuje.  Z całego serca trzymam kciuki, bo wiem, co to znaczy marzyć, żeby móc być mamą i bardzo się o to starać.

Czy takie osobiste wyznania gwiazd są wsparciem dla innych?

Każdy z nas jest człowiekiem. Każdy z nas oprócz tego, że sprawuje swoje stanowisko w zawodzie telewizyjnym, ma swoje prywatne życie, ma swoją rodzinę, marzenia, pragnienia i dobrze, jeżeli czasami i o tym potrafimy rozmawiać szczerze. Czasami rozmowa o naszej codzienności, o naszej prywatności, człowieczeństwie bywa bardzo pokrzepiająca dla osób, które myślą w życiu podobnie, być może tracą nadzieję. To, czym my czasami się podzielimy z czytelnikami, może dać komuś nadzieję, może pomóc komuś się podnieść po jakiejś porażce. I myślę, że w takich intencjach rozmawiania o tej prywatnej stronie naszego życia, jest bardzo potrzebne i mogące przynieść wiele dobrego.

Cała rozmowa poniżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj