Katarzyna Skrzynecka

Kasia Skrzynecka jest pod wrażeniem zainteresowań swojej 10-letniej córeczki. Alikia rozwija swoje pasje na dodatkowych zajęciach i nijak nie są one związane z branżą, w której pracuje jej mama. Gwiazda pęka z dumy i wróży jej sukces w innej branży niż show-biznes.

Katarzyna Skrzynecka od wielu lat wspaniale odnajduje się na scenie jako aktorka, piosenkarka, jurorka i prezenterka. Wygrała pierwszą edycję kultowego już show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, udowadniając, że potrafi idealnie wcielić się w odgrywaną przez siebie postać.

Gwiazda od kilku dekad obecna jest w show-biznesie, ale nie przeszkodziło jej to w założeniu szczęśliwej rodziny. Od 12 lat jest żoną Marcina Łopuckiego, z którym doczekała się córeczki Alikii. Dziewczynka odziedziczyła urodę po mamie, ale czy pójdzie w jej ślady?

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała sporo o swojej córce

Katarzyna Skrzynecka od niemal 10 lat jest szczęśliwą mamą. Należy ona do tych gwiazd, które nie mają problemu z tym, aby pokazywać w social mediach twarz swojej pociechy. Alikia często gości na Instagramie aktorki, dzięki czemu możemy podglądać, jak zmienia się z każdym kolejnym rokiem.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post jurorka TTBZ opowiedziała o zainteresowaniach 10-latki. Zdradziła, czy fascynuje ją praca na scenie:

Córeczka mi bardzo serdecznie kibicuje. Bardzo docenia moją pracę. Czasem mi w tej pracy towarzyszy, czasami – jeśli nie jest to dzień szkoły, lubi przychodzić ze mną do studia, oglądać jak powstaje taki program, ile jest tu pracy charakteryzacyjnej przede wszystkim, a to ją chyba interesuje najbardziej, bo mojej córki póki co nie ciągnie na scenę i przypuszczam, że ona w tym pozostanie.

Aktorka uważa, że Alikia niekoniecznie wybierze tę samą drogę zawodową co ona:

Nie sądzę żeby poszła moim szlakami, natomiast ma ogromne zdolności plastyczne, konstruktorskie, zdolności projektowania. Najchętniej chodzi na zajęcia plastyczne i architektonicznie, które sama sobie wybrała. Ją ogromnie interesuje praca charakteryzatorów i pirotechników. Jak plastyczna praca przestrzennego zmieniania rysów twarzy daje niesamowite efekty.

Dziewczynka posiada szereg imponujących umiejętności:

Widzę, że Alikia tym jest bardziej zafascynowana niż np. samym śpiewaniem i występowaniem na scenie. Niewykluczone, że to będzie jej droga i pasja w życiu. Jak narazie jest na etapie marzeń, że chciałaby być architektem i projektantem wnętrz. Buduje, konstruuje, ma świetny zmysł przestrzenny i plastyczny. Może w tym marzeniach pozostanie? Będę ją wspierać. A może kiedyś jej się coś odmieni i będzie chciała pracować w moim zawodzie i być aktorką. Jeśli będzie sama tego pragnęła, to na pewno będą ją wspierać, ale nigdy nie będę jej pchać na siłę.

Cała rozmowa poniżej:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here