Kasia Stankiewicz

Kasia Stankiewicz od lat wzbudza ogromne zainteresowanie fanów. Jeden z naszych czytelników spotkał wokalistkę na spacerze z tajemniczym mężczyzną. Co nam zdradził? Zobaczcie zdjęcia. 

Kasia Stankiewicz to wokalistka, która bardzo wcześnie rozpoczęła karierę na scenie. Jako nastolatka pojawiła się w programie Szansa na sukces z udziałem zespołu Varius Manx. Zdobyła pierwsze miejsce, wykonując piosenkę Zamigotał świat. Rok później Kasia zastąpiła Anitę Lipnicką na miejscu liderki tej formacji. Z kapelą związana była przez kolejne cztery lata i udało im się wydać dwa krążki. Z czasem zdecydowała się na solową karierę. Udało jej się wydać cztery krążki.

Po latach artystka zdecydowała się ponownie wrócić do zespołu, z którym rozpoczęła wielką karierę. Współpracę odnowili w 2015 roku. Rok później ruszyła z nimi w jubileuszową trasę koncertową, podczas której świętowali 25-lecie zespołu. Jednym z największych przebojów, który udało im się razem wylansować była piosenka Orła cień, która do dzisiaj wybrzmiewa na wszystkich koncertach Varius Manx.

Kasia Stankiewicz na spotkaniu z nowym partnerem

Kasia Stankiewicz jest bardzo aktywna na Instagramie. Wokalistka na bieżąco informuje tam fanów o nowych zawodowych poczynaniach. Nie brakuje też publikacji związanych z jej codziennością, a te zazwyczaj okraszone są sporą dawką dobrego humoru. W social mediach artystka uwielbia też wspominać początki swojej kariery i ku uciesze fanów często pokazuje archiwalne kadry i zdradza różne ciekawostki.

Próżno jednak szukać tam zdjęć z partnerem. Gwiazda jakiś czas temu związana była z Radosławem Łuką, z którym doczekała się syna Fryderyka, który przyszedł na świat w 2004 roku. Związek nie przetrwał próby czasu i jak do tej pory niewiele było słychać o nowej miłości. Jeden z naszych czytelników spotkał Kasię podczas spaceru po Warszawie. Razem z tajemniczym partnerem wybrała się na lody.

Kasia wybrała się z partnerem na lody do jednej z kawiarni na Starym Mokotowie. Po jej opuszczeniu udali się na romantyczny spacer do parku. Mężczyzna czule ją obejmował. Nie kryli się z czułymi gestami. Wyglądali na bardzo szczęśliwych. Dużo rozmawiali i uśmiechali się do siebie – zdradza nasz czytelnik.

Wygląda na to, że Kasia ma u swojego boku wspaniałego mężczyznę. Myślicie, że to jedynie dobry przyjaciel, czy jednak serce wokalistki zabiło mocniej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj